ایکس 4 و میهمانی در شانگهای

ایکس 4 و میهمانی در شانگهای

تنها چند روز به آغاز نمایشگاه بین المللی خودرو در شانگهای چین باقی مانده اما آنطور که به نظر می رسد شاهد یک همایش جالب و قوی خاهیم بود. حضور خودروهای جدید از شرکتهای بزرگ و رونمایی از بهترینها در این نمایشگاه، نشان از توجه این شرکتها به بازارهای نوظهور دارد.

BMW X4 Concept
BMW X4 Concept

ب ام و X4 را می توان فرزند X6 دانست زیرا با فرم بدنه کوپه مانند خود از سایر شاسی بلندها از جمله X3 و X5 متمایز است. بی ام دبلیو از همان مفاهیم طراحی خود در این خودرو نیز استفاده کرده و هیچ کس این خودرو را با اتومبیل دیگری اشتباه نخواهد گرفت. با این وجود هنر طراح در ساخت ماشینی با ابهت و قدرتمند به خوبی آشکار است.

BMW X4 Concept
BMW X4 Concept

با اینکه نمونه معرفی شده یک کانسپت است اما با مدلهای تولیدی تفاوت اندکی خواهد داشت. X4 دارای ۴٫۶۵ متر طول و ۱٫۹۱ متر عرض و ۱٫۶۲ متر ارتفاع است و با فاصله بین دو محور ۲٫۸۱ متر لااقل در ابعاد مشابه X3 به نظر می رسد.

  • BMW X4 Concept
  • BMW-X4-Concept-rear
  • BMW-X4-Concept-side
  • BMW-X4-Concept-night
  • BMW-X4-Concept-grill
  • BMW-X4-Concept1

انتظار می رود موتور پایه یک چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری توربو باشد که ۲۴۰ اسب بخار نیرو و ۳۵۲ نیوتن متر گشتاور تولید می نماید. این در حالیست که موتور ۳٫۰ لیتری شش سیلندر توربو قادر به تولید ۳۰۰ اسب بخار نیرو و ۴۰۶ نیوتن متر گشتاور است. X4 قرار است در اسپارتان برگ در کارولینای جنوبی ساخته شود و از اوایل سال آینده روانه بازار شود.

منبع: پدال

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...