فراری FF در خدمت ناوگان پلیس دبی

فراری FF در خدمت ناوگان پلیس دبی

اعراب پولدار با خودروهای گران قیمتشان در جاده های صاف و خشک دبی تخته گاز می‌روند، تا چند سال پیش پلیس دبی خود را در مقابل آن‌ها ضعیف می‌دید اما حالا باید گفت: سوپر اسپرت سواران دبی مراقب باشید! از این پس آونتادور و فراری FF شما را زیر نظر دارند.

Ferrari FF & Lamborghini Aventador
Ferrari FF & Lamborghini Aventador

پس از اضافه شدن آونتادور به ناوگان گشت دبی حالا نوبت فراری FF است که خود را به رخ بکشد. هم اکنون این خودرو با قیمت ۵۴۰ هزار دلار خریداری شده است که حدود ۱۴۰ هزار دلار گران‌تر از آونتادور می‌باشد. هدف از آوردن این دو خودرو به ناوگان گشت دبی افزایش امنیت، بالا بردن استانداردهای جاده های دبی و پیشرفت فنی است. اما شاید مهمترین دلیل همان نماد تبلیغی و حتی جذب توریست باشد! خودرو های پلیس گشت دبی همگی دارای تم سبز و سفید هستند که همان‌طور که در تصاویر می‌بینید فراری FF هم دارای این تم است.

  • ferrari-ff-580x338
  • ferrari-ff-joins-dubai-police-be-afraid-be-very-afraid-medium_2

سری به مشخصات فنی این خودروی پلیس بزنیم، موتور V12 سر جایش است که قادر است ۶۶۰ اسب بخار قدرت و ۵۰۳ پوند فوت گشتاور تولید کند. این خودرو می‌تواند تنها در عرض ۳٫۷ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت و در نهایت به ۳۳۵ کیلومتر بر ساعت برسد که برای گرفتن خلاف‌کاران بسیار مناسب است اما پلیس گشت باید برای گرفتن بوگاتی و هنسی ونوم هم فکری کند!!

منبع: پدال

حتما کلیک کنید  فورد موستانگ 2014 نسخه ویژه
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...