Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6

Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6

به Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6 سلام کنید،یک نام تخیلی برای پروژه BMW M3 E92 از Alpha-N . کمپانی آلمانی اینبار حجم موتور را به ۴٫۶ لیتر افزایش داده و همچنین قدرت موتور را به  ۴۹۰ اسب بخار رسانده و حداکثر گشتاور نیز ۴۷۰ نیوتون متر بر ثانیه تعیین شده است.

Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6
Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6

در نمایی خارجی ماشین از کیت  widebody استفاده شده است که بازتعریفی از جنبه های طراحی خارجی M3 است. این کیت همچنین شامل یک موتور جدید و پوشش محفظه موتور جدید است.Alpha-N در طراحی چرخ ها از پوشش جدیدی بهره میبرد که شامل یک استر چند خانه ای با پوشش kevlar  میشود. درنمای داخلی از  alcantara ( آلکانترا ) آبی رنگ استفاده شده است  که باعث می شود BT92 از سایرین متمایز باشد.

Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6
Alpha-N Performance BMW M3 BT92 4.6

موتور، ALPHA-N دارای چند آپشن  برای مشتریان خود است: علاوه بر تنظیم مکش متعارف گشتاور بالای موتور S65B40 ،پیشنهادات تغیرات متعددی را در تشدید و مبادله موتور پوشش میدهد.نسخه هشتم که در تصویر نشان داده شده است ارتقا حجم موتور را به ۴٫۶ لیتر نشان میدهد که این ارتقا به وسله میل لنگ و شاتون و همچنین تغیرات در پیستون انجام میشود.

نرم افزار های تعبیه شده در سیستم الکترونیکی جدید برای سازگاری با محیط تعبیه شده است.در نتیجه نصب تجهیزات، در هنگام رانندگی میتوان ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۴۷۰ نیوتن متر گشتاور را تجربه کرد.تاپ اسپید خودرو در یک مسافت مشخص به ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت میرسد. BME M3 BT92   به همراه Öhlins Road  , و آهنگ تغیر دنده منحصر به فرد و سیستم تعلیق بسیار دقیق و تراز و چرخ هایی متفاوت تجربه جدیدی از رانندگی را برای شما رقم میزند.

  • veneno.ir.alpha-n-performance-bmw-m3-8
  • veneno.ir.alpha-n-performance-bmw-m3-10
  • veneno.ir.alpha-n-performance-bmw-m3-3
  • veneno.ir.alpha-n-performance-bmw-m3-1
  • veneno.ir.alpha-n-performance-bmw-m3-11
  • veneno.ir.alpha-n-performance-bmw-m3-5

ترجمه متن : پویان

حتما کلیک کنید  جدول قیمت انواع خودرو در بازار
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...