صدای موتور Mercedes AMG 2014 Formula One

صدای موتور Mercedes AMG 2014 Formula One

مرسدس بنز amg  به تازگی یک ویدئو شبیه سازصدای فورمول یک ۲۰۱۴ را منتشر کرده است که میتوان با استفاده از آن به صدای یک موتور ۶ سیلندر فورمول یک را بخوبی شنید.

 Mercedes AMG 2014 Formula One Engine
Mercedes AMG 2014 Formula One Engine

ویدئو زیر شامل صدای شبیه سازی شده monza  نویز موتور هنگامی که سیستم انتقال قدرت با سیستم dyno  جفت شده باشد است.

[aparat fullscreen=”false” width=”480″ height=”270″]http://www.aparat.com/v/UQvL8[/aparat]

موتور توربو شارژ ۱٫۶ لیتری v6  برای فصل اینده مسابقات فورمول یک پیشبینی شده است و قرار است جای v8 قدیمی ای را بیگیرد که خود پیشتر جای v10 سنگین و ناکار امد را گرفته بود.اگرچه زمانی که از v10 به v8  رفتیم متاسفانه صدای دیوانه وار موتور تا حد زیادی حفظ شد اما د رمورد موتور جدید نمیتوان از این صدا ها را پیشبینی کرد.

موتور v8  در حال حاضر از ۱۸۰۰۰   دور در دقیقه بهره مند است و دو اگزوز برای ۴ سیلندر در نظر گررفته شده است بنا بر این هیچ محدودیتی را در سیستم اگزوز نخواهیم داشت در نتیجه یکی از پر سر و صدا ترین وسایل نقلیه بر روی ۴ چرخ را خواهیم داشت.با این حال در موتور v6  سال اینده از یک اگزوز استفاده شده است .این موتور با گشتاور ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه و صدای کمتر از حد معمول تجربه ای متفاوتی را از خودروهای توربوشارژی نظیر خود را به شما منتقل میکند.

سه خودرو ساز مسابقات فورمول یک رنو فراری و مرسدس amg در سال اینده خودرو های خود را با دو توان متوافت ۷۵۰ و۶۵۰ بنا به سفارشات خود خواهند ساخت که آینده  موتور ۱٫۶ لیتری V6 خود را رقم میزند  در حالی که قدرت باقی مانده را می توان از طریق سیستم KERS دوباره طراحی کرد.

ترجمه متن: پویان

حتما کلیک کنید  یک سوپر ماشین برای کودکان
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...