فورد موستانگ 2014 نسخه ویژه

فورد موستانگ 2014 نسخه ویژه

اوایل سال جاری شرکت فورد اقدام به ساخت نسخه ویژه ۲۰۱۴ Ford Mustang GT U.S. Air Force Thunderbirds کرد. این خودرو توسط شرکت فورد طراحی و برای تیم EAA (انجمن هواپیمای تجربی) مهندسی و و ساخته شده است. U.S. Air Force  نیز به ۵ خودروی دیگری میپیوندد که پیش از این برای نیروی هوایی امریکا ساخته شده بود و سپس به حراج گذاشته شده بودند.

2014 Ford Mustang GT U.S. Air Force
2014 Ford Mustang GT U.S. Air Force

خب اخیرا این خودرو بعد از هامر در برنامه نیروی هوایی امریکا قرار دارد تا در اینده نزدیک با قیمت ۳۹۸ هزار دلار به تملک خلبانان جوان در بیاید.برنامه EAA  تا به حال برای بیش از ۱٫۶ میلیون نفر ارائه شده است و نقش ویژه و حیاتی را در الهام بخشی به هوانوردان آینده بازی میکند. همانطور که گفته شد تنها پنج نسخه از این خودرو ویژه در سال اخیر ساخته شده است و قرار است تا در حراجی ها با قیمتی به ارزش ۲٫۵ میلیون دلار به فروش برسند.

ford-mustang-gt-thunderbird-edition-4-veneno.ir
2014 Ford Mustang GT U.S. Air Force

Edsel B. Ford II, عضو هیئت مدیره شرکت فورداظهار داشت که ما همیشه فدارکاری ها و نمایش های فوق العاده نیروی هوایی آمریکا را در شرکت خود جشن میگیریم. در این سال نسخه زیبا ویژه نیروی هوایی را با الهام گرفتن نماد های برجسته نیروی هوایی و با تلفیق ان با مهندسی و طراحی شرکت فورد ساختیم.

U.S. Air Force نسخه ویژه نیروی هوایی با الهام گرفتن از f-16  فالکن و رنگبندی شبیه سازی شده این هواپیما ساخته شده است در حالی که طراخی جلو و عقب پانل های بدنه توسط TS Designs ساخته شده است.همانطور که دیده میشود این شاهکار بر روی ۴ چرخ با رینگ های ۲۲ اینچی Forgiatoراه می پیماید.فضای داخلی خودرو نیز از f16 الهام گرفته شده است.این خودرو دارای یک سیستم ناوبری جدید با صندلی های اسپورت Recaro با المان های Thunderbird است.

2014 Ford Mustang GT U.S. Air Force
2014 Ford Mustang GT U.S. Air Force

ترجمه متن: پویان

حتما کلیک کنید  چرا تولید خودرو ایرانی گران تمام می شود؟
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...