شرط شرکت فراری برای خرید لافراری

شرط شرکت فراری برای خرید لافراری

زمانی که می آید باید به دنبال صاحب جدیدش بگردد،منظورم ۲۰۱۴ Ferrari LaFerrari است.قابل درکه که کمپانی ایتالیایی شاهکار جدیدشو به هرکسی نفروشه حتی به کسایی که پول خرید این ابر ماشین رو هم داشته باشن نمیفروشه.شرکت فراری یک شرط عجیب گذاشته و آن هم این است که هر کس یکی از ۴۹۹ تا ۲۰۱۴ Ferrari LaFerrari میخواهد باید حداقل ۵ فراری دیگر نیز داشته باشد.(حیف شد من فقط ۴ تا فراری دارم )

Ferrari F12 Berlinetta
Ferrari F12 Berlinetta

خب تکلیف چیست زمانی که شما پول خیلی زیادی داری و یک کالکشن فراری کوچک هم دارید که تعدادش به ۵ نمیریسه؟ خب،شما یک فراری دیگر بخرید تا به محدوده قابل قبول برای خریدن یک لافراری برسید! اخیرا در فیلیپین یک مرد متمول برای اینکه کالکشن خود را کامل کند اقدام به خرید یک F12 Berlinetta کرد تا بتواند به حدنصاب مدیران Maranello برسد.

با این حال به جای خرید یک فراری کالیفورنیا ارزانترین فراری موجود در بازار که قیمتی معادل $۷۵۰,۰۰۰ دلار امریکا را دارد یعنی F12 Berlinetta را بخرید. فراری F12 Berlinetta  توسط یک موتور ۶٫۰ لیتری V12, 730hp، یک سوپراسپرت چشمگیر ایتالیایی در نوع خود می باشد،اما بدهیی است که این خودور تحت الشعاع عرضه لافراری قرار میگیرد که بیش از ۹۰۰ اسب بخار توسط متور هیبریدی خود تولید میکند.

شگفتن انگیزترین قسمت داستان ما اینه که هنوز معلوم نیست مرد فیلیپینی ما موفق میشه لافراری رو بخره یا نه هیچ تضمینی هم وجود نداره.اما جنبه مثبتش اینجاست که الان یه F12 Berlinetta داره که میتونه اشکاش رو باهاش پاک کنه و حسابی حالشو ببره.

ترجمه متن: پویان

حتما کلیک کنید  مرسدس بنز SLS AMG GT نسخه ی نهای در لس انجلس 2013
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه