2015 Lamborghini Cabrera

2015 Lamborghini Cabrera

چند ماه پس از اولین تصاویر جاسوسی از لامبورگینی Gallardo  اینبار یک سوژه دیگر برای جانشینی این خودرو پیدا شده است،لامبورگینی ملقب به  Cabrera پروتیپ دیگری از لامبورگینی است که تحت استتار سنگین کشف شده است.

عکس جاجسوسی  Lamborghini Cabrera 2015
عکس جاسوسی Lamborghini Cabrera 2015

جای تعجبی نیست که لامبورگینی اینقدر کارتهای شانس خودش را نزدیک به سینه اش نگهداری میکند تا همچنان از جانشین گایاردو محافظت کند در تصاویر به دست آمده جذئیات بسیار کمی از این خودرو  دیده شده است.با این حال باید گفت که این نمونه جدید Cabrera شباهت بسیار کمی با گایاردو دارد.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این خودرو باز طراحی قسمت عقب آن است.خط شانه ای که پیشتر در لامبو Sesto Elemento و سپس در موقعیتی متفاوت و کمی پایین تر در آوانتادور استفاده شده بود اینبار در این خودرو نیز استفاده شده است.علاوه بر این از دیگر ویژگی های این سوپر اسپرت ایتالیایی میتوان به ۴ اگزوز عقبی و طراحی منحصر به فرد چراغ های عقب اشاره کرد که کل عرض خود رو را نور افشانی کرده است و جلوی خاصی به این خودرو بخشیده است.

عکس جاجسوسی  Lamborghini Cabrera 2015
عکس جاسوسی Lamborghini Cabrera 2015

یکی دیگر از تغیرات قابل توجه در عقب خودرو درپوش یا کاپوت موتور است که به شکل چشمگیری بازطراحی شده است.سه پانال شیشه ای که با ترکیب با هم به سمت سقف کشیده شده اند با همان مشخصات آوانتادور در این خودرو به کار رفته است.البته معلوم نیست که این مشخصات در طرح اصلی نیز به کار برود.

انتظار میرود در زیر این پوشش شگفت اور یک موتور v10 با  با حجمی معادل ۴٫۴litr و همچنین ۶۰۰ اسب بخار قرار داشته باشد.متاسفانه این خودرو در نمایشگاه IAA فرانکفورت ۲۰۱۳ حضور نخواهد داشت ولی امید است که در موتور شو جنوا چهره از پرده گشاید شاید.

ترجمه متن: پویان

حتما کلیک کنید  کدام یک سریع تر هستند بوگاتی یا کوئینگ زگ آگرا ؟
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...