نیسان GT-R Nismo 2015 در نهایت استتار

نیسان GT-R Nismo 2015 در نهایت استتار

اولین تصاویر جاسوسی در باره آینده GT-R Nismo با اینکه از استتار سنگینی برخوردار است حاکی از آن است که این خودرو به روزتر شده است.

2015 Nissan GT-R Nismo
2015 Nissan GT-R Nismo

دو نمونه از پروتوتیپ هایی که به تازگی از این خودرو کشف شده است یکی با بال عقب است و دیگری بدون بال عقب.این احتمال نیز وجود دارد که زمانی که این خودرو به بازار می آید دارای یک بال بزرگ عقبی باشد. هر اینچ از بدنه در تصاویر جاسوسی استتار شده است اما در مورد سپرهای جلو و عقب جدید نیز میتوان صحبت کرد. به علاوه با توجه به ارتقاع سیستم تعلیق این امکان نیز وجود دارد که ارتفاع خودرو نیز کاهش یابد.

با توجه به هدف شرکت نیسان برای تولید پرشتاب ترین خودروی جهان این تغییرات بدان معناست که قصد دارد سریعتر از بوگاتی و atom 500  به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد .هرچند همین الان هم این رکورد ها تحت الشعاع نیسان هست اما نیسان میخواهد فاتح بی چون و چرای این رقابت باشد.به گفته AutoExpress نیسان میخواهد در ۲ ثانیه برابر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و این یعنی یک انقلاب هرچند هنوز این سوال باقی است که چگونه میخواهد به این رکورد برسد.با توجه به گزارش های رسیده مدل جدید با افزایش ۲۵ اسب بخاری نسبت به مدل قدیمی خود روبه رو است وتوان این خودرو از ۵۴۵ با ۵۷۰ اسب بخار رسیده است.

همچنین از منابع نزدیک خبر میرسد که این خودر سبک تر از گذشته عرضه خواهد شد همچنین تغییراتی در سیستم کنترل آن به وجود خواهد آمد.

مترجم سایت :‌پویان جمشیدی

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط