شاهکار منصوری در نمایشگاه فرانکفورت 2013

شاهکار منصوری در نمایشگاه فرانکفورت 2013

:: فراری F12 La Revoluzione ::

فرانکفورت ۲۰۱۳ : حالا دیگر بدون هیچ حرف و حدیث و تعصبی می توان منصوری را بعنوان یکی از برترین ها و حتی برترین برند در دنیای تیونینگ به شمار آورد . منصوری در فرانکفورت نشان داده که فقط متخصص تغییر ظاهر با فیبرکربن نیست و توانایی های انجام کارهای بزرگ را دارد . منصوری در فرانکفورت قدرت و زیبایی را با هم در آمیخته است .

Frankfurt 2013: Mansory F12 La Revoluzione
Frankfurt 2013: Mansory F12 La Revoluzione

منصوری در این نمایشگاه دو شاهکار زیبا و قدرتمند براساس خودروهای ایتالیایی به روی صحنه آورده است . لامبورگینی کربونادو نسخه ی روداستر و فراری F12 La Revoluzione !

کیت بدنه ای که منصوری بر F12 Berlinetta  پوشانده ، سبب شده تا یکی از خاص ترین خودروها شکل بگیرد . اما برای خاص تر کردن این اسب سرکش از پیشرانه ای با قدرت ۱۲۰۰ اسب بخار و گشتاور ۸۹۰ نیوتن متر بهره گرفته شده است تا در نهایت برچسب قیمت  ۱,۳۰۰,۰۰۰  یورویی برروی La Revoluzione بخورد .

 

منصوری سپرجلوی این محصول را همانند دماغه ی برعکس شده ی خودروهای فرمولا۱ توصیف می کند . دریچه های متعدد نصب شده در این قسمت باعث بهبود هوارسانی به موتور خودرو شده است . تغییرات نرم افزاری در واحد کنترل الکترونیک ، توربوشارژرهای بزرگتر و سیستم اگزوز جدید باعث چنین جهشی در افزایش قدرت شده اند . پس از این تغییرات اسب سرکش منصوری به  شتاب صفر تا صد ۲٫۹ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۷۰ کیلومتر دست پیدا کرده است . La Revoluzione با رینگ های پنج پره ی جدید ۲۱ اینچی در جلو و ۲۲ اینچی در عقب که با لاستیک های پیرلی پوشیده شده اند در خیابان ها خواهد تازید.

رنگ بدنه Revolution Red به کابین هم نفوذ کرده و در ترکیب با فیبرکربن ، چرم گاو ، آکانتارا و امکانات متعدد دیگر نمایی متفاوت را برای راننده رقم زده است .

:: آونتادور فیبرکربنی منصوری Mansory Carbonado Lamborghini Aventado ::

 

فرانکفورت ۲۰۱۳: فیبر کربن، من آن را دارم! قطعاً اگر لامبورگینی آونتادور منصوری که در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد، زبان باز می‌کرد، مدام این جمله را تکرار می‌کرد! Carbonado، جدیدترین شاهکار منصوری.

Mansory Carbonado Lamborghini Aventado
Mansory Carbonado Lamborghini Aventado

به جای فقط تغییر چند پانل‌ها و قطعات و تغییر جای آن‌ها، منصوری ذات این گاو ایتالیایی را تغییر داده است. تقریباً تمام قطعات این خودرو از فیبر کربن براق ساخته شده است حتی قطعات بیرونی موتور!
آن‌ها همچنین دوباره تمام قطعات را طراحی کرده‌اند تا با طرح استاندار فاصله زیادی نگیرد. تا به حال سوپر اسپرتی به این شکل در نیامده است. طول این خودرو از جلو ۴۰ میلی متر و از عقب ۵۰ میلی متر افزایش پیدا کرده است.

 

اما قسمت مهم داستان، منصوری کربونادو را بسیار قوی‌تر کرده است، آونتادور رودستر استاندارد قدرتش ۷۰۰ اسب بخار است اما این خودرو…۱۲۵۰ اسب بخار قدرت دارد!برای اینکه منصوری یک جفت توربو شارژر به این خودرو اضافه کرده است.

متن گرفته شده از پدال

:: دانلود کلیپ با کیفیت ۱۰۸۰p ::

لامبورگینی و فراری منصوری در نمایشگاه فرانکفورت 2013
لامبورگینی و فراری منصوری در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۳

 

" با کیفیت 1080p "

زمان کلیپ : ||| کیفیت کلیپ : ||| حجم فایل : 52.0 MiB ||| دانلود شده : 4089 بار ||| پسورد فایل : www.veneno.ir

 

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط