جزئیات کامل لامبورگینی وننو رودستر

جزئیات کامل لامبورگینی وننو رودستر

به نظر میرسد که لامبورگینی رسما آمدن وننو رودستر را اعلام کرده است.معلوم نیست که طی یکی دو روز گذشته چه اتفاقاتی افتاد اما ما برای اینکه خبر ها را به روز به دست شما برسانیم سعی کردیم که تعدادی از عکس هایی که سایت های دیگر و تاپ گیر به نمایش گذاشته بودند را سازماندهی کرده و در سایت انتشار دهیم.لامبورگینی وننو رودستر حالا رسما نمایش داده شده و ما از جزئیات و عکسهای آن با خبریم…

Lamborghini Veneno Roadster 2014
Lamborghini Veneno Roadster 2014

در پایین یک گالری خوب و جذاب در خور شان شما دوستان آماده کرده ایم که امیدوارم از دیدن آن لذت ببرید.لامبورگینی وننو رودستر یکی از گرانترین خودروهای لامبورگینی خواهد بود. همانطور که میدانید پیش از این نیز وننو با نمایش خیره کننده خودش در موتورشو جنوا نمایش لافراری و مکلارن را کمرنگ کرد.

Lamborghini Veneno Roadster 2014
Lamborghini Veneno Roadster 2014

با آمدن لامبورگینی وننو رودستر شاهد یک ری اکشن فوری دیگر از جانب لامبورگینی بودیم.کمپانی به علاقه مندان قول داده است که در سال ۲۰۱۴ این خودرو به مبلغ ۳٫۳ میلیون یورو بدون مالیات که با مالیات چیزی حدود ۴ میلیون یورو میشود تحویل آنها بدهد.هرچند ما انتظار نداریم که همه علاقه مندان با بودجه معمولی بتوانند یک رودستر بخرند اگرچه همه و همه جا درباره ی آن صحبت میشود.

بنا بر این شما بابت پولی که میدهید چه چیزی دریافت خواهید کرد؟ یک پک وننو بی کله که با الهام از آونتادور خودش را آراسته ؟ موتور جدید ۶٫۵ لیتری آونتادور با تولید ۷۵۰ اسب بخار این گاو سرکش را به حرکت خواهد آورد و این نیرو را از طریق سیستم جدید (همه چرخهای در حرکت all-wheel-drive) وسیستم انتقال قدرت اصلاح شده ISR به خودرو انتقال میدهد.پنج تنظیم جدید باری سیستم تعلیق و دمپر سرعت در دسترس خواهد بود.

Lamborghini Veneno Roadster 2014
Lamborghini Veneno Roadster 2014

وننو رودستر از نظر تکنیکی بسیار پیشرفته است. از جمله ویژگی های بدنه میتوان به استفاده از پلیمر فیبرکربن تقویت شده برای این خودرو نام برد. تمام قسمت های بدنه از پلیمر کربنی فوق سبک CFRP ساخته شده است.این خودرو از نظر ایمنی با تمامی جاده های جهان سازگاری دارد و از ویژگی های سیستم کیسه هوا میتوان با سازگاری آن با سیستم هندلینگ خودر(ESP) و نام برد.

ویژگی های فنی این خودرو بیشتر در دید دوست داران خواهد بود.این خودرو شتاب ۰ تا ۱۰۰ را در ۲٫۹ ثانیه و یک دهم ثانیه کنند تر از وننو کوپه طی میکند و تاپ اسپید این خودرو نیز ۳۵۹ کیلومتر بر ساعت است. این خودرو تنها ۱۴۹۰ کیلوگرم وزن دارد که یعنی نسبت وزن به قدرت آن ۱٫۹۹ kg/hp میشود.

Lamborghini Veneno Roadster 2014
Lamborghini Veneno Roadster 2014

از نظر طراحی لامبورگینی ادعا میکند که یک عنوان فوق العاده را با ویژگی های آیرودینامیکی خاص تولید کرده است.هر دو منفذ ورودی هوا در نقاط کلیدی تعبیه شده اند.بال عقبی عملکرد خود را به خوبی در downforce خودرو یا همان چسبندگی به سطح انجام میدهد.شاسی خودرو کمی صاف است و شرایط را برای انتقال به خوبی مهیا میکند.

Lamborghini Veneno Roadster 2014
Lamborghini Veneno Roadster 2014

چرخهای خودرو کاملا سفارشی تعبیه شده اند.حلقه های کربنی در اطراف لبه چرخ ها برای رساندن جریان هوای خنک به دیسک های سرامیکی به کارگرفته شده اند.رنگ خودرو نیز که با نام روسو وننو  “Rosso Veneno” معرفی شده تنها منحصر به وننو رودستر خواهد بود.خریداران همچنین قادر به سفارشی کردن خودروهای خود خواهند بود.

در طراحی داخلی نیز از کربن استحکام یافته استفاده شده که میتوان آن را در امتداد تونل میانی و پایه باتری ها نیز مشاهده کرد.کابین خلبان و صندلی ها از نوعی کامپوزیت فوق سبک و مستحکم ساخته شده است که تمام بدن راننده را پوشش میدهد و از او حفاظت میکند.

Lamborghini Veneno Roadster 2014
Lamborghini Veneno Roadster 2014

جالب توجه است که وننو رودستر بدون هیچگونه محافظ آب و هوایی ساخته شده است.و نکته ای که من عاشقشم اون دکمه هایی است که به سبک جتهای جنگنده و رنگ پرچم ایتالیا درست شده است…

  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_06
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_07
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_08
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_01
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_02
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_03
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_04
  • Lamborghini-Veneno_Roadster_2014_veneno.ir_05
جزئیات کامل لامبورگینی وننو رودستر بررسی شده توسط در .
4.4

بررسی کلی

شتاب 9
سرعت 8
آیرودینامیک 8.5
هندلینگ 9.5
8.8 عالی

امتیاز کاربران:

5.6
(25 رای)
حتما کلیک کنید  تیونینگ Titan Motorsports لامبورگینی گایاردو
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط5 دیدگاه