فورد شلبی قرن 21 را اینگونه بسازید

فورد شلبی قرن 21 را اینگونه بسازید

فورد کبری یا همان شلبی از جمله ماشینها ی معروف آمریکایی است که سالهاست اصالت را در چهره خود حفظ کرده و توانسته با همین سادگی محبوبیت زیادی را برای خود دست و پا کند.با حالی که از سال ۱۹۶۰ این خودرو مدام یا در خط تولید بوده یا از رده خارج میشده اما همواره توانسته موفقیت های خود را با حفظ ظاهر  تکرار کند.

Ford Shelby Cobra 2015
Ford Shelby Cobra 2015

با تمام قالب ها و طراحی ها شلبی مدرن هرگز به مرحله تولید نرسید ولی یک شلبی مدرن می توانست خصوصیات ویژه ای داشته باشد ولی  آنگاه در دنیای خودرو جایی نداشت با این حال همیشه یک شلبی با تجهیزات مدرن و پوسته کلاسیک مورد پسند بوده با تمام این اوصاف دیدن یک کبرای مدرن میتواند بسیار جالب باشد.

Ford Shelby Cobra 2015
Ford Shelby Cobra 2015

باحالی که بعید است این طراحی چه در آینده نزدیک چه در آینده دور ساخته شود اما دانشجوی طراحی صنعتی  Daniel Couttolenc دست به طراحی ای جسورانه ای در مورد این خودرو زده است.طراحی اولیه کبرا در انگلستان صورت گرفت وسپس توسط فورد مدرنیزه شد از این جهت این طراحی پیش رو میتواند در امتداد زبان طراحی کبرای اصیل باشد.

Ford Shelby Cobra 2015
Ford Shelby Cobra 2015

با توجه به از رده خارج شدن خط تولید فورد GT  و وجود رقبایی مانند کوروت و وایپر فورد میتواند با یک عنوان جدید نام پراوزه خود را باز برسر زبان ها بیندازد به خصوص اگر چنین طراحی ای را برای نسل آینده در نظر بگیرد.

  • ford-shelby-cobra-2015-veneno.ir-4
  • ford-shelby-cobra-2015-veneno.ir-3
  • ford-shelby-cobra-2015-veneno.ir-2
  • ford-shelby-cobra-2015-veneno.ir-1

پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  15 خودروی برتر با پیشرانه های تنفس طبیعی
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط