آیفون 5 منصوری

آیفون 5 منصوری

کمپانی معروف جواهر سازی سوئیسی شهرتش را برای پرده برداری از یکی از لوکس ترین گوشی های موجود در جهان به دست آورده و اون چیزی نیست جز iphone 5  منصوری بله تعجب نکنید منصوری همان منصوری که قبلا با بوگاتی منصوری بیشتر شنیده بودیم.این نسخه شیک و شگفت انگیز تولید محدود است و تنها ۵۰ عدد از آن ساخته شده است و همگی نیز به فروش رفته اند.

MANSORY 24 ct gold iPhone5 64g
MANSORY 24 ct gold iPhone5 64g

منصوری تیونر ایرانی ساکن سوئیس است که پیشتر با تیوننیگ خودروهایی چون بوگاتی ،لامبورگینی ، رولزرویس ، فراری یا آستون مارتین او را میشناختیم و اکنون با همکاری شرکت های طرف قرارداد این گوشی را تولید کرده است. این گوشی نسخه محدود با اینه جلا داده شده و با طلای ۲۴ عیار پوشش داده شده است.این گوشی ها صد در صد سفارشی هستند و توسط اتحادیه ساعت سازان و جواهرالات سازان سوئیسی گارانتی شده است.

 MANSORY 24 ct gold iPhone5 64g

MANSORY 24 ct gold iPhone5 64g

این مدل بدون شک تنها برای خریداران خودروهای منصوری نخواهد بود بلکه برای دوستداران صنعت هنر هم خواهد بود.

الکساندر ماسون سازنده این آیفون ۵ رویا میگوید:

ما در نسخه رویا و در طول مراحل ساخت سعی کردیم فلسفه و دید منصوری را داشته باشیم و کیفتی در حد کارهای جهانی وی ارائه دهیم.این یک افتخار بزرگ برای ماست که در ساخت یک نسخه توانسته ایم با این تیونر بزرگ همکاری کنیم.

کورش منصوری میگوید که ما در منصوری همیشه به دنبال تولید چیزهایی هستیم که با بالاترین کیفیت ممکن و بالاترین تکنیک ساخت، ساخته شده باشد و از بهترین مواد روز باشد حالا میخواهد ساعت باشد یا جواهر الات یا ایفون ۵ یا اینکه ابر خودروهایی چون بوگاتی ویرون .

  • MANSORY.iphone5.gold.veneno.ir.6
  • MANSORY.iphone5.gold.veneno.ir.5
  • MANSORY.iphone5.gold.veneno.ir.4
  • MANSORY.iphone5.gold.veneno.ir.3
  • MANSORY.iphone5.gold.veneno.ir.2
  • MANSORY.iphone5.gold.veneno.ir.1

پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  بررسی تخصصی فراری لافراری LaFerrari
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...