وانت BMW M3

وانت BMW M3

البته به شخصه کلمه وانت رو برای شوخی گذاشتم اما خب BMW  یک پیک آپ بسیار عجیب درست کرده.BMW M3 E92  یکی از درخشان ترین تولیدات تاریخ آلمان ها است این خودرو با یک موتور V8 جلو که انتقال قدرتش به محور های عقب بود و گیرباکس DCT  که اتومات و دستی بودنش اختیاری بود و در وسط قرار داشت بسیار دوست داشتنی و فنتاستیک بود.کمی اضافه وزن وجود داشت اما بیان با هم صادق باشیم… اصلا مساله جدی نبود.

وانت BMW M3
وانت BMW M3

خب برگدیم به سال ۲۰۱۱ زمانی که در ماه آپریل به نظر می آمد یک شوخی احمقانه ساخته ذهن بشر در مورد BMW  پیک آپ دست به دست چرخیده بود. (همونطور که تو شکل میبینید این یک شوخی نبوده و این خودرو یک بار دیگه تو نورنبرگ دیده شده.کسانی که سال ۲۰۱۱ را به یاد دارند حتما میدانند که سرعت این خودرو ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت است و هیچ جنبنده ای جرات نشستن در کابین عقب این خودرو را نخواهد داشت.

وانت BMW M3
وانت BMW M3

بر اساس نسخه کانورتیبل و وجود محرک اضافی این وانت پیک آپ TARGA  است همراه با تخت صاف و دو تیری شکل مکعبی (واقعا ندونستم اینو چطور ترجمه کنم.دوستانی که وانت باردو دارن میدونن چی میگم) برای افزایش عملکرد این خودرو .در ضمن M3  وانت ۵۰ کیلو هم وزن کم کرده و از کوپه سبک تر هست(خانوما سوالی داشتن بپرسن نا سلامتی ۵۰ کیلو وزن کم کرده) و تا حدودی مشکل وزن حل شده است.اما تصور میکنم که دریفت با این خودرو خیلی عجیب غریب و خارج از کنترل باشه.

وانت BMW M3
وانت BMW M3

در پایان باید گفت که بعد از تخته شدن خط تولید M3  میخوان وانت بار سه درست کنند تا از وانت باردو عقب نمونن المانا دوست ندارن پشت سر کسی باشند.

وانت BMW M3
وانت BMW M3

پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  دانلود کلیپ جزئیات طراحی BMW i8
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط