قدرت نمایی بنتلی روی یخ ها

قدرت نمایی بنتلی روی یخ ها

بنتلی میزبان جشنواره سالانه رانندگی بر روی برف و یخ در کناره های قطب شمال  در سال ۲۰۱۴ است.این تجربه هیجان انگیز که ۳۰ روز به طول می انجامد یک راننده معروف پیست های یخی در جهان را به خود میبیند یعنی Juha Kankkunen. ملقب به فرزند بنتلی و برنده ۴ دوره از مسابقات رالی قهرمانی جهان با خودوری بنتلی Continental است.

دریفت بنتلی در یخ
دریفت بنتلی در یخ

از دیگر نکات برجسته این دوره می توان به حضور آخرین نسخه از Flying Spur که در تست همه رو شیفته خودش میکنه بخصوص اگر طراح این خودرو خود Juha Kankkunen. باشد.این راننده ۲۳ پیروزی در مسابقات رالی جهان دارد و دو بار تا به حال توانسته رکورد رانندگی بر روی یخ را با خودروهای بنتلی بشکند.

شهرت این خودرو بخاطر ساخت بینظیر و لوکس بودن است،خودروی Flying Spur به سختی تجلل و غیرمتعارف بودن را با هم در فضای داخلی و راحتی در این خودرو ترکیب کرده است و با مشخصات فنی رویایی این خودرو جلوه ای دیگر پیدا کرده است.این خودرو از یک موتور w12 6L بهره میبرد که به توربوشارژ دوقولو مجهز شده است وبه این بنتلی بی نظیز ۶۱۶ اسب بخار قدرت میبخشد و سرعت ۳۲۲ کیلومتر بر ساعت را سبب میشود.دارا بودن این سرعت باعث شده که Flying Spur سریعترین خودروی لوکس ۴ در دنیا باشد.

بنتلی یخی
بنتلی یخی

این خودرو نیز در تست روی یخ در ردیف  بنتلی Continental GT coupe که دارای یک w12 6L با موتور V8 است قرار گرفت.البته سایر مدل ها هم میتوانند قدرت خود را در مانور بر روی یخ نشان بدهند با توجه به سیستم ALL WHEEL DRIVE  این خودرو ها میتوانند به راحتی توان خود رابین همه چرخها به اشتراک بگذارند و در شرایط سخت بهترین عملکرد را داشته باشند.

  • bentley-on-ice-2014-1
  • bentley-on-ice-2014-7
  • bentley-on-ice-2014-6
  • bentley-on-ice-2014-4
  • bentley-on-ice-2014-2

پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  دانلود مسابقات Blancpain GT 2017 : پیروزی بنتلی در سری Endurance
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...