شاسی بلندهای فورد در SEMA 2013

شاسی بلندهای فورد در SEMA 2013

فورد با ۵۷ نماینده در شو SEMA  حضور دارد که شامل خودرو های ارتقاع یافته یا محصولات جدید این شرکت است و جای تعجبی ندارد که پرفروشترین مدل تا به حال فورد  باشد. این یک رویکرد بزرگ و آینده نگرانه برای فورد خواهد بود. فورد ۶ تا از خودروی های سری F خود را برای SEMA 2013  ارائه داده است و ما میدونیم که بیشتر از اینها هم در ادامه خواهد بود.اما در حال حاضر این آمریکایی خشن سه خودرو از سری F-150s و همچنین F-250 و یک جفت از F-350 های خود را به نمایش گذاشته است.

فورد سری F
فورد سری F

فورد در اولین روز از ۵ محصول خود پرده برداری کرد.

اولین خودرو F-150  بود که امکانات نصب شده بر روی برای شکار ، ماهیگیری،کمپینگ ها ، پیاده روی و… تعبیه شده بودند.این خودرو به یک قرقره جرثقیل ۱۱۰۰۰ پوندی تجهیز شده بود همچنین یک پک ویژه مدیریت بارها و وسایل و  چرخهای کوهستان و یک جفت لاستبک اضافه را با خود داشت.

فورد سری F150
فورد سری F150

خودروی F-150 بعدی برای کسانی ساخته شده است که دوستدارند در اراضی جنگلی و کمپ های طبیعی به دور از هیاهوی شهر زندگی کنند ساخته شده است در همین راستا این خودرو دارای یک سیستم تعلیق ویژه برای همخوانی بیشتر با همچین مناطقی است.این سیستم که skyjacker نام دارد یک بالابر ۶ اینچی را دارا میباشد که برای تغیر اندازه شاسی میباشد.همچنین این خودرو مجهز به ضربه گیر جلو ویژه کارخانه جات fab fours میباشد.این خودرو با لاستیک های BF goodtich  تجهیز شده است.

فورد سری F150
فورد سری F150

در نهایت به سومین F-150  میرسیم که این خودرویک وانت کشنده است که میتواند خاصیت های یک خودروی خیابانی را نیز داشته باشد.این سوپر خودرو یک موتور V8 6.2L داردس که میتواند ۶۵۰ اسب بخار را تولید کند مجهز شده است.چرخ های ۲۴ اینچی DUB  میتواند کاملا با طراحی داخلی اسپورت  KATZKIN  هماهنگ باشد و با هم یک زوج اسپورت خوب را تشکیل دهند.

فورد سری F150
فورد سری F150

تنها F-250  این گروه توسط سازندگان  HULST  با المان های اسپورت ارتقاع یافته است.این المان ها شامل چرخ های ۲۲ اینچی ساخته MFG  و چرم های دو رنگ استفاده شده در داخل که منطبق بر طرح خارجی خودرو است میشود.بعد از این خودرو نوبت به جفت F-350S میشود که یکی توسط خودروسازی KRIS , و دیگری توسط خودرو سازی ECO TREK  ساخته و پرداخته شده است.

فورد سری F250
فورد سری F250

در پایان خودروی F350  ساخته ECO  یک کامیون دیزلی  دوستدار محیط زیست است که با یک V8 6.7  لیتری مجهز شده است.این خودرو تو مخزن سوخت اضافی دارد که میتواند این خودرو را تا ۱۸۰۰ مایل ساپورت کند.از همه اینها که بگذریم این خودرو امکاناتی از قبیل سرپناه سقف، یخچال فریزر،اجاق گاز ،و پانل های خورشیدی است.این تراک مستر سفارشی میتواند با دیزل ،بیودیزل ،و سوختهای زیستی بیودیزلی کار کند.

فورد سری F350
فورد سری F350

پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  جشنواره انتخاب با شکوه ترین ها
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...