فراری 458 نیکی لادا

فراری 458 نیکی لادا

مجله فراری،رسانه های تصویری رسمی فراری براری مالکان خودروهای فراری یک سفارش ویژه از فراری ۴۵۸ ایتالیا را ارائه داده است.این خودرو الهام گرفته از نیکی لادا راننده فورمول یک استکه دو قهرمانی را برای فراری به دست آورد و سرانجام در پیست نورنبرگ تصادف شدیدی را تجربه کرد و خودرو اش در آتش سوخت و نیمی از صورتش نیز سوخت.هرچند نیکی بعدها با همین صورت سوخته به مسابقات بازگشت و اینبار با تیم مکلارن به مقام قهرمانی رسید.فیلم rush  ساخته ران هاوارد درباره ی این راننده شهیر است.

فراری
فراری ۴۵۸ نیکی لادا

 

فراری ۴۵۸ استاندارد دارای طرح و رنگی شبیه به ماشین مسابقه ای های دهه ی ۷۰ است.از سقف تا سپر جلو یک طراحی سفید زیبا را دارا میباشد.چرخها با طلاکاری مزین شده اند و بخشی از طراحی داخلی خودر با پرچم ایتالیا تزیین شده است. جزئیات مالکان این خودرو هنوز اعلام نشده است . ما نیز اطمینان نداریم که این خودرو ها مالک دارند یا نه.البته این بخشی از برنامه خودرو های سفارشی است.این خودرو در بخش طراحی Maranello Style ساخته شده است.

فراری 458 نیکی لادا
فراری ۴۵۸ نیکی لادا

جهت یادآوری: فراری ۴۵۸ ایتالیا اولین بار در موتور شو فرانکفورت در سال ۲۰۰۹ رونمایی شد و از یک موتور میانه ۴٫۵ لیتری v8  بهره میبرد که ۵۲۸ اسب بخار توان تولید میکند و از یک سیستم انتقال قدرت ۷ سرعته دو کلاجه بهره میبرد.

  • ferrari-458-italia-inspired-by-niki-lauda-veneno.ir-5
  • ferrari-458-italia-inspired-by-niki-lauda-veneno.ir-1
  • ferrari-458-italia-inspired-by-niki-lauda-veneno.ir-2

پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  فراری 458 مجهز به اگزوز آرمیتریکس
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط