تصاویر لو رفته جگوار کوپه F-Type

تصاویر لو رفته جگوار کوپه F-Type

تا پیش از امشب جگوار F-Type  کوپه تنها در رویداد استار استادد لوس انجلس دیده شده بود.ما نیز تا زمانی که این خودرو در معرض نمایش عمومی دراید صبر خواهیم کرد.اکنون نیز به سه عکسی از Chris Duane جاسوس خودرو های مخفی به دستمان رسیده اکتفا میکنیم.

جگوار کوپه
جگوار کوپه

این عکس ها نشان میدهند که یک کوپه دو صندلیه خیلی شیک تر و بهتر از یک رودستر میتواند باشد.ما فکر میکنیم که سه عکسی که به دست امده نشان دهنده سه مدلی است که ممکن است رو نمایی شوند.این سه مدل عبارت اند از :

F-Type V6 Coupé,

F-Type V6 S Coupé

F-Type V8 S Coupé

جگوار f-type
جگوار f-type

انتظار میرود که قیمت این خودرو نزدیک به قیمت مدل رودستر باشد و قطعا نیز همینطور خواهد بود.به احتمال زیاد این خودرو نامزد بهترین خودروی سال نیز باشد.

کماکان منتظر لانچ رسمی این خودرو خواهیم بود…..

جگوار کوپه f-type
جگوار کوپه f-type

 

حتما کلیک کنید  پورشه 911 کاررا Cabriolet Stinger تاپ کار
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط3 دیدگاه

  • اره عزیز عکس ها همون طور که از متن خبر مشخصه مال گذشته است و اوایل سال جاری به دست اومده خبر صرفا جهت پیشنمایش لانچ این خودرو در شو لس انجلس زده شده که اگه زنده بودیم روز 22 نوامبر در پوشش موتور شو لس انجلس اخبار تکمیلی رو خدمت شما عزیزان ارائه میکنیم.
  • اقا پویان من عکسهای این جگوارو پارسال دیدم حتی تو سری پیش تخته گازUKعکس این ماشینو نشون دادن و درست یادم نیست کدوم یکی بود فککنم جرمی بودکه گفت قراره سری جدیدF-Typeاین شکلی باشه همه تماشاچیا هم 2متر دهناشون باز مونده بود ولی به حر حال ممنون بابت خبر