موتور شو توکیو : Alpina B4 BiTurbo Coupe

موتور شو توکیو : Alpina B4 BiTurbo Coupe

الپینا همه را با ارائه کرن Alpina B4 BiTurbo Coupe در موتور شو توکیو سوپرایز کرد.ما موفق شدین گوشه از مشخصات این خودرو را به همرا عکسهایی از این خودروی BMW M4 به دست بیاوریم.

بی ام دابلیو سری ۴ همیشه خودروی محبوب الپینا بوده و این شرکت همواره تغیراتی در ظاهر خودرو انجام میداده است و کمتر به درون کاپوت خودرو سرک میکشیده است.این BMW M4  با یک موتور V6  ۳L متواند ۴۰۴ اسب بخار را و ۶۰۰ نیوتون متر گشتاور تولید کند.این توان به وسیله گیرباکس ۶ سرعته اتوماتیک BMW  به محور عقب انتقال داده میشود.

bmw الپینا
bmw الپینا

اما کمی از مشخصات فنی این خودرو بگویم.این خودرو با کیت الپینا میتواند در ۴٫۲ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و تاپ اسپیدی معادل ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت را دارا باشد.اما چیزهای در مورد بهره وری و مصرف این خودرو وجود دارد که ممکن است در این وضعیت بحران جهانی بنزین شما را خوشحال کند.این خودرو در ۱۰۰ کیلومتر تنا ۷٫۶ لیتر بنزین مصرف میکند و مجهز به سیستم کاهنده گاز CO2  نیز میباشد.

در هر گوشه و کناری از  Alpina B4 BiTurbo Coupe  را نگاه میکنیم به یک تیون اسپرت خوب میرسیم شبیه انچه که در سیستم تعلیق و افزایش عملکرد ترمز ها اعمال شده است و دیسک های جلو ۳۷۰ میلیمتری و دیسکهای عقب ۳۴۵ میلیمتری بر روی ان نصب شده است.این کیت بدنه به سبک عادی الپینا نصب شده است.

  • veneno.ir.porsche-macan-bmwalpina13
  • veneno.ir.porsche-macan-bmwalpina14
  • veneno.ir.porsche-macan-bmwalpina15
  • veneno.ir.porsche-macan-bmwalpina16
  • veneno.ir.porsche-macan-bmwalpina17
  • veneno.ir.porsche-macan-bmwalpina18
حتما کلیک کنید  پوشش کامل فصل 2014 مسابقات DTM برای اولین بار در ایران
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...