موتور شو توکیو: تیغه ی طلایی نیسان

موتور شو توکیو: تیغه ی طلایی نیسان

نیسان به تازگی خودرویی مفهومی را با الهام از طرح DeltaWingارائه داده است که کمی هم شبیه به ZEOD RC LMP  هست این خودرو BLADEGILNER  نام گرفته شده ات.در حال حاضر تنها یک نمونه اولیه از این خودرو تولید شده است و نیسان امیدوار است این خودرو در سال های اینده به تولید انبوه برسد.

نیسان bladegilder
نیسان bladegilder

همانطور که گفته شد این خودرو با الهام از DeltaWing با تنها عرض ۱ متر در جلو و ۱٫۸ متر در عقب طراحی شده است.در پروژه طرح های DeltaWing نیسان سعی بر این داشته است که نسبت هندلینگ را به ایرودینامیک خودرو بهبود بخشد.برخلاف ماشین های مسابقه این خودرو به جای یک صندلی از ۳ صندلی بهری میبرد ک صندلی راننده همانند خودرو فورمول یکی مکلارن وسط قرار میگیرد و سرنشینان پشت سر وی قرار خواهند گرفت. و از رانندگی لذت میبرند.

با یک نگاه به این خودرو همه میگویند این یک خودروی کانسپت دیگر است که هرگز به واقعیت تبدیل نمیشود اما رئیس اجرایی نییسان گفته است که من با این خودرو رانندگی کرده ام و حس شگفت انگیزی دارد رانندگی با این خودرو مصرف باتری ها پایین است و عملکرد فرمان بسیار دلپذیر و فوق العاده است.

وی همچنین معتقد است این خودرو در کلاسی بین GT  و Nismo  قرار دارد که میتواند پدید اورنده نسل جدید ی از خودرو ها باشد که علاقه مندان منحصر به فرد خودش را خواهد داشت.دیدن عکس های این خودرو خالی از لطف نیست.

  • veneno.ir.nissan.blasegilder.2
  • veneno.ir.nissan.blasegilder.3
  • veneno.ir.nissan.blasegilder.4
  • veneno.ir.nissan.blasegilder.5
  • veneno.ir.nissan.blasegilder.1

حتما کلیک کنید  مسابقه درگ بین دو پورشه و نیسان جوک
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطیک دیدگاه