پروژه لامبورگینی Hexagon

پروژه لامبورگینی Hexagon

به غریزه خود گوش دهید! این شعار پروژه لامبورگینی Hexagon یا (Lamborghini Hexagon Project)است.این پروژه که به تازگی توسط لامبورگینی شروع شده به شما اجازه میدهد که صدای غرش موتور جدید ساخته شده توسط لامبورگینی را گوش دهید و حدس بزنیید که این موتور کدام ماشین خواهد بود.
پس از انکه به سایت (کلیک کنید) وارد میشوید اولین چیزی که میبینید ارم لامبورگینی است و پس از کمی صبر میتوانیید کلیید استارت موتور را ببینید(کلیدی شبیه به کلید استارت اونتادور)پس از روشن کردن موتور…شما شاهد غرش موتور جدید هستید.ولی این صدای چه موتوری است؟

hexagon project
hexagon project

در حقیقت و با توجه به اطلاعاتی که از موتور ها داریم باید گفت که این صدا نمیتونه صدای یک موتور V12 باشه پس میریم سراغ V10 اولین گزینه ای که برای V10 به ذهن ما میرسد چیزی نیست جز Gallardo successor که خیلی ها گفته بودند با یک موتور V10 عرضه میشود و در ژنو ۲۰۱۴ رونمایی میشود.خب میشه گفت شانس خوبی برای قبول شدن دارد.گزینه دیگر چیست؟
گزینه دیگر Sesto Elementoاست.به تازگی لامبو اعلام کرده بود که ۲۰ عدد سستو برای مشتریان میسازد که ان ۲۰ عدد از موتور Gallardo LP570-4 Superleggera استفاده میکنند که یک موتور V10 با توان ۵۷۰ اسب بخار است .اگر شما کمی اگزوز ماشین را تغییر دهید صدایی شبیه به صدای پروژه Hexagon را میشنویید
گزینه دیگر URUS است.ولی ایا این صدا,صدای یک شاسی بلند است؟ خب میشه گفت که نه  زیرا  به دلایل پر بودن خط تولیید در ۲۰۱۷ به بازار عرضه میشود.خب قائدتا لامبو از ۲۰۱۳ کمپین تبلیغاتی برای ۲۰۱۷ اماده نمیکند .دو دلیل دیگر هم وجود دارد.اول اینکه حدس هایی موجود است از وجود موتور V8 روی URUS که این صدا نمیتواند صدای موتور V8 باشد.دلیل دوم هم حدس های دیگری است که گفته بودند URUS بصورت هایبرید می اید که باز هم این صدا نزدیک به صدای موتور هیبرید نیست
به حرحال هرچه که باشد این صدای قبراق یک موتور V10 است که نویید یک ژنو خوب را برای طرفداران لامبو میدهد

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه

  • اره درسته برادر اونجا هم حدس زده شده بود صدا صدای کابررا است.البته این پست رو دوست عزیزمون اقا کوروش گذاشته که تازه به جمع ما اضافه شده و با محتویات کامل سایت اشنایی نداشتن.حالا اتفاق خاصی که نیفتاده ایشون اطلاعات کاملتری از پروژه hexagon گذاشتن.اتفاقا قسمت اول این پروژه هم اومده که به زودی میذاریم تو سایت.