وننو رودستر آماده برای جنگ

وننو رودستر آماده برای جنگ

قطعا وننو رودستر یک ماشین عادی نیست و امارات متحده عربی یک بازار بسیار خوبر برای این ابر خودرو است و در نتیجه زمانی که این دو خصلت با هم ترکیب شوند یعنی یک خودروی غیر معمول و امارات نتیجه یک شو فوق العاده دیدنی در پایگاه شکاری ابوظبی میشود که همه را تحت تاثیر خود قرار میدهد.

لامبورگینی وننو رودستر
لامبورگینی وننو رودستر

لامبورگینی با وننو رودستر قصد دارد تا یک باردیگر همه را شگفت زده کند.کمپانی قول داده است که خودروهای خود را تا پایان سال ۲۰۱۴ تحویل دهد.هر مشتری باید ۳٫۳ میلیون یورو یا با احتساب مالیات که چیزی حدود ۴ میلیون یورو میشود برای هر یک از وننو رودستر ها پرداخت کند.انتظار این رو نداشته باشید که در نمایندگی های لامبورگینی وننو رو پیدا کنید زیرا همه نمونه فروخته شده است.

لامبورگینی وننو رودستر
لامبورگینی وننو رودستر

شکل داخلی وننو بسیار شبیه به آوانتادور است.این خودرو از یک موتور v12  ۶٫۵ لیتری بهره میبرد که ۷۵۰ اسب بخار توان را تولید میکند که این توسط سیستم all wheel drive  به چرخ ها انتقال داده میشود.این خودرو ۵ حالت رانندگی را نیز دارا میباشد.

لامبورگینی وننو رودستر
لامبورگینی وننو رودستر

در ساخت بدنه و اجزا نیز از بالاترین تکنولوژی موجود استفاده شده است.در ساخت monocoque ها نیز از نوعی پلیمر فیبرکربنی استفاده شده است.بدنه نیز مثل همیشه از CFRP  برای ایجاد وزنی کمتر ساخته شده است.


پویان جمشیدی مترجم سایت وننو

حتما کلیک کنید  رکورد زنی پورشه 911 GT3 جدید در نوربرگرینگ با اختلاف 12 ثانیه ای
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط3 دیدگاه