ایا بایدsuccessor را Huracan صدا بزنیم؟

ایا بایدsuccessor را Huracan صدا بزنیم؟

هرچه زمان میگذرد به زمان رونمایی گالاردو جدید نزدیکتر میشویم و هر روز شایعات بیشتری راجب ان میشنویم .اما قبل از خیال پردازی راجب به قدرت و سرعت این ماشین بهتر است راجب اسم این ماشین فکر کنییم!!

Huracan
Huracan

ابتدا که عکس های این ماشین منتشر شد ما ان را Cabrera نامیدیم.خب باز هم زمان زیادی نگذشت که کابررا تغییر نام داد به Gallardo successor چیزی که ما تا همین اواخر ماشین جدید را با ان صدا میزدیم ولی مثل اینکه کمپانی لامبورگینی علاقه زیادی به بازی دادن ما دارد و در تازه ترین خبر ها به نظر می اید که نام ماشین به Deimos Huracán تغییر خواهد کرد چیزی که میتوان به ان (بازی با اسم ها) گفت.هرچه باشد همه این ها کمک میکند تا این ماشین بیشتر بر سر زبان ها بیوفتد(به حرحال لابمو برای این ماشین کمپین های تبلیغاتی زیادی درست کرده مثل پروژه Hexagon)

huracan
huracan

حتی در تازه ترین مصاحبه اقای Stephan Winkelmann اعلام کرد که انها در داخل(کارخانه)با ماشین جدید LB724 میگویند (نام اونتادور قبل از رونمایی LB834 بود)و نام این ماشین کابررا نیست.به طور طبیعی اون نام اصلی ماشین را فاش نمیکند .پس ما در یک طرف سیر سایت ها و مقالاتی را داریم که میگویند اسم ماشین کابررا است و در سوی دیگر رئیس شرکت Automobili Lamborghini SpA که میگوید این نام گذاری غلط است .تا الان!
چرا میگوییم تا الان؟زیرا AutoExpress در جدید ترین مقاله اش گفت که یک منبع معتبر به او گفته که این ماشین در ژنو ۲۰۱۴ رونمایی میشود و نامش Huracán خواهد بود و Deimos پسوند ان خواهد بود.خب با توجه به اطلاعاتی که من دارم Deimos در واقع برای نام گذاری سایه های خاص روی رنگ قرمز متالیک استفاده میشود مثل همان رنگ خاص urus کهRosso Deimos نام داشت (۴ نوع رنگ قرمز در لامبو ها وجود دارد rosso j -rosso momo-rosso mars و rosso diemos)

huracan
huracan

خب ما چرا باید در مورد اسم این ماشین به حرف های این سایت گوش دهیم؟جواب ساده است! زیرا با توجه به اطلاعاتی که دارم در سال ۲۰۱۲ اسم Huracán برای لامبورگینی به ثبت رسید ان هم در کلاس ۱۲ برای اتومبیل های سواری و قطعات ساختاری آن و در کلاس ۲۸ برای اتومبیل های مدل .
معنی این اسم هم به زبان اسپانیایی طوفان است .همچنین این نام خدای اتش باد و طوفان در اساطیر باستانی مایا ها بوده است .خب شاید بسیاری بگویند که این ربطی به گاو ها ندارد(لامبو اسم مدل هایش را از گاو ها میگیرد)
خب انها اشتباه میکنند!! شما میتوانیید با کمی جستجو پی ببرید که El Huracán نام گاوی واقعی بوده که گاهی El Toro del Siglo هم صدا زده میشده گاوی که یاد اور ترس .قدرت . خطر و از بین رفتن بود صفاتی که به درد نصل جدید لامبو ها میخورد!

 

حتما کلیک کنید  حضور لافراری XX برای سال اینده مورد تایید قرار گرفت
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط4 دیدگاه