ویدئو آموزش دریفت

ویدئو آموزش دریفت

دریفت چیست؟ دریفت یک حرکت بسیار هیجان انگیز در اتومبیلرانی است. دریفت در لغت به معنی لغزیدن است. دریفت ( (Drift را در ابتدا ژاپنی ها به دنیا معرفی کردند اما در حال حاضر بیشتر علاقمندان به اتومبیلرانی با این رشته آشنا هستند و مسابقات دریفت در سر تا سر جهان هر سال برگزار می شود. در کشور عزیزمان ایران نیز این مسابقات چند سالی هست که برگزار می شود.

دریفت

برای بهتر انجام دادن دریفت بایستی خودروی مورد استفاده دیفرانسیل عقب باشد اما با خودروهای دیفرانسیل جلو هم می توان به راحتی این کار را انجام داد.دریفت به این صورت می باشد که قبل از رسیدن به پیچ ابتدا کمی فرمان را در جهت پیچ می چرخانیم و خیلی سریع ترمز دستی را بالا می کشیم و همین که احساس کردیم عقب خودرو در حال لیز خوردن در جهت پیچ می باشد ترمز دستی را پایین می آوریم و بلا فاصله فرمان را در جهت عکس پیچ می چرخانیم و با توجه به سرعت مان دنده را بر می گردانیم و پدال گاز را تا انتها فشار می دهیم تا موتور با حداکثر قدرتش چرخ های عقب را بچرخاند.اگر دریفتر حرفه ای باشد تمام پیچ را به همین صورت (یعنی عقب خودرو در جهت پیچ و فرمان در خلاف جهت پیچ) طی می کند و بعد از عبور از پیچ فرمان را در جهت مسیر صاف میکند و ادامه مسیر. . .

کیفیت این ویدئو خوب نیست ولی آموزش خوبی هست به همین خاطر برای دانلود گذاشتم،در آینده سعی میکنم آموزش های بیشتر با کیفیت بهتری بزارم.

حتما کلیک کنید  دانلود مسابقات Blancpain GT Series - مونزا ایتالیا
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط21 دیدگاه