اطلاعیه‌ رسمی درباره کاهش قیمت خودرو

اطلاعیه‌ رسمی درباره کاهش قیمت خودرو

انجمن حمایت از مصرف کنندگان با صدور اطلاعیه‌ای رسمی خواستار کاهش ۲۰ درصدی قیمت خودرو براساس نرخ ارز ۲۶۵۰ تومانی شد.

انجمن حمایت از مصرف کنندگان از خودروسازان تقاضا دارد تا نسبت به تطبیق قیمت خودروهای تولیدی و کاهش آن، اقدامات عاجل و جدی را به عمل آورند.
این انجمن در اطلاعیه ای اعلام کرده است: قیمت خودروهای تولیدی در داخل کشور بر پایه ارز ۳۶۰۰ تومانی تعیین شده است که با توجه به کاهش قیمت ارز توجیهی ندارد و باید مورد بازنگری قرار گیرد. با توجه به این امر که مورد تاکید شورای رقابت قرار گرفته و همچنین مطابق برآوردهای انجمن حمایت از مصرف کنندگان، تعیین قیمت خودرو براساس نرخ ارز ۲۶۵۰ تومانی باید به کاهش قیمت خودرو تا حدود ۲۰ درصد منجر گردد.
بر این اساس، قیمت پراید ۱۳۲ LE باید تا ۴ میلیون تومان، قیمت سمند SE تا ۵ میلیون تومان، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو پارس سال یورو تا مبلغ ۷ میلیون تومان و تندر E1 تا ۸ میلیون تومان کاهش پیدا کند.
انجمن حمایت از مصرف کنندگان که یک نهاد مردمی و غیردولتی است، دفاع از حقوق مصرف کنندگان را سرلوحه اقدامات خویش قرار داده و خواستار رعایت آن حقوق از طرف کلیه بنگاههای اقتصادی می باشد.
حتما کلیک کنید  معرفی لامبورگینی آونتادور J
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه

  • بازم دم این انجمن حمایت از مصرف کنندگان گرم.... که یه ذره هوای این مردمو داره وگرنه دولت که واسه مردم ارزشی قائل نیست...........حداقل اگه قیمت هارو کم کنند در همین حد 20 درصد که تازه کمه مردم بازم دلشون میاد از این محصولات درب و داغون ایران خودرو و سایپا که هزار تا مشکل داره موقع خرید.... حمایت کنند وگرنه با این قیمت ها که به هیچ وجه ارزش خرید ندارن این ماشینا.....و انشاالله به حول و قوه ی الهی مردم اینقدر ماشین نمیخرن تا این شرکت های ایرانی یا خودرو هاشونو ارزون کنند یا این که برشکست بشن......اگه دلشون میخواد................... :-D :-D