پیشنمایش دیترویت 2014

پیشنمایش دیترویت 2014

ساعاتی چند تا شروع اولین شو معتبر سال ۲۰۱۴ نمانده است و همه علاقه مندان به حوزه اتومبیل و خودرو شمارش معکوس را برای شروع مهمترین رویداد ماه نخست سال جدید اغاز کرده اند رویدادی که سرشار از تکنولژی و سوپرایز خواهد  بود.اما انچه که امروز به استقبال ان خواهیم رفت صرفا یک قرص زیرزبانی است برای ان که شما سکته نکنید و خود را برای شو دیترویت اماده کنید.یک پیش نمایش از مهمترین های دیترویت ۲۰۱۴ تقدیدم به همراهان همیشگی وننو.

شو دیرویت
شو دیرویت

 

غرب وحشی با ۲۰۱۵ Corvette Z06:

اولین تصاوی کروت z06 روز گذشته در سراسر وب منتشر شد تا پس از کش و قوس فراوان و تصاویر دریچه های هوا و کاپوت سرانجام چشم ما به جمال این زیبای وحشی روشن شود.این خودروی طراحی خود را مدیون کروت c7 است و بیس اصلی طراحی خود را از این خودرو دارد.

Corvette Z06
Corvette Z06

حمله سنگین آلمان ها به خاک آمریکا ۲۰۱۵ Mercedes-Benz S600 :

درک یک سری مفاهیم برای همه خودرو سازها سنگین هست و همچنین تحمل یک سری قدرت ها هم برای برخی دیگر غیر قابل تحمل و این همه چیزی است که مرسدس بنز با S600 به رخ همگان میکشد.یک حمله سنگین با یک کلاس فراتر از باور به جهان.هرانچه که شخصیت و رسمیت و قدرت تکنولوژی زیبایی را معنا میکند همه و همه را در این ۱۲ سیلندری المانی خواهید یافت یک پدیده بی نظیر دیگر از طرف المان ها.حمله به دروازه های دیترویت.

2015 Mercedes-Benz S600
2015 Mercedes-Benz S600

برادران سری M  پیشگام و هماهنگ ۲۰۱۴ BMW M3 and M4 :

اولین مبارزی که در دیترویت رویت شد M3 بود تا به همه بگوید اماده رقابت است و از همه حاضر تر است.حالا برادران تازه نفس بی ام دابلیو اماده این هستند که در دیترویت اولین معرفی رسمی خود را به عموم داشته باشند.

M SERIES
M SERIES

تکنولوژی خالص ۲۰۱۴ Mercedes-Benz C-Class :

بزرگترین رو نمایی مرسدس بنز در دیترویت مرسدس C-CLASS خواهد بود خودرویی که میتوان به ان لقب تکنولوژیک ترین خودروی عصر حاضر را داد.خودرویی که از هر نظر مهندسی شده است و هیچ چیز کم ندارد یک شاهکار تمام برای عموم.بفرمایید C-CLASS

2014 Mercedes-Benz C-Class
2014 Mercedes-Benz C-Class

جانشین غول سرزمین افتاب در غرب وحشی رخنمایی میکند Lexus LF-LC :

خودرویی که از ان به عنوان جانشین LEXUS LFA  یاد میشود در دیترویت هم حاضر خواهد بود.این سنت همیشگی لکسوس است که در امریکا خودنمایی میکند.

Lexus LF-LC
Lexus LF-LC

 نمایش حیرت اور همه کاره ائودی Audi Allroad:

ائودی اینبار نسل جدیدی از خودرو های خود را به نمایش خواهد گذاشت.نسلی که از جدید ترین و بیشترین امکان ممکن بهره میگیرد.سوخت کم بازدهی بالا سرعت محدود ۲۵۰ رسیدن به ۱۰۰ در ۴٫۶ ثانیه رعایت استاندارد های محیط زیست به بهترین شکل ممکن استفاده از کامپوزیت فیبر کربنی CFRP   (فیبر کربن مقاوم شده با پلیمر) سیستم جدید E-TRON و MMI  و LED  های جدید تنها بخشی از امکانات بی نهایت نسل جدید ائودی خواهد بود.

Audi Allroad
Audi Allroad

آیا این کانسپت زیبا جانشین سوپرا خواهد شد؟ Toyota Mirai Concept:

یکی از رازالود ترین حاضرین جشنواره دیترویت حضور این کانسپت عجیب تویوتا است خودرویی که گفته میشود جانشین سوپرا خواخهد بود.البته باید منتظر بود و دید در دیترویت و بعد از ان چه خواهد گذشت.

Toyota Mirai
Toyota Mirai

میزبان هایی که گرد و خاک میکنند : یک کروت دیگر ۲۰۱۴ Corvette C7.R :

به نظر میرسد شورلت قصد دارد گربه را دم حجله بکشد و تا در خاک خودش هست حسابی برای رقیبان خط و نشان بکش و خود را مسابقه ای نامبر وان معرفی کند.در کنار Z06 نباید نام C7.R را فراموش کرد خودروی مسابقه ای که حرف زیادی برای گفتن خواهد داشت.

Corvette C7.R
Corvette C7.R

اشتوتگارت نماینده ای شایسته خواهد داشت ۲۰۱۵ Porsche 991 Targa :

پورش یک نمونه اصیل را به دیترویت فرستاده است تا خودش را به همگان معرفی کند خودرویی که زنده کننده نام اجدادش در دهه شصت میلادی است.این خودرو از یک موتور ۳٫۴ لیتری ۶ سیلندر بهره میبرد که میتواند ۳۴۵ اسب بخار توان را تولید کند.

Porsche 991 Targa
Porsche 991 Targa

آلمان ها قصد ویرانی امریکا را در سر دارند.حمله سنگینی دیگر توسط ۲۰۱۴ Mercedes-Benz GLA 45 AMG :

به نظر میرسد کل شو دیترویت متعلق به المان ها باشد و به خصوص مرسدس بنز که علاوه بر دو کلاس قبلی S,C یک سوپرایز دیگر را در دیترویت خواهد داشت و ان هم چیزی نیست جز GLA 45 AMG که نخستین نمایش زنده خود را در چند روز اینده خواهد داشت.

Mercedes-Benz GLA 45 AMG
Mercedes-Benz GLA 45 AMG

خورشید سرزمین افتاب در غرب وحشی درخشان میتابد ۲۰۱۴ Lexus RC-F Coupe :

همین چند روز پیش بود که مدل جدید لکسوس را به شما همراهان همیشگی وننو معرفی کردیم و اینبار با حضور رسمی این خودرو در دیترویت همراه هستیم.یک هشت سیلندر پر قدرت.چه چیزی بیشتر از این میتواند از یک ژاپنی بخواهید؟

Lexus RC-F Coupe
Lexus RC-F Coupe

رئیس وارد میشود احترام بگذارید: فولکس واگن با بیتل کانسپت VW Bettle :

در پایان نوبت به پرقدرت ترین خودروساز جهان میرسد تا عرض اندام کند.خودروسازی که کمتر گرد و خاک میکند ولی رئیس همه ی بمب های بزرگ دنیای خودرو است.اینبار فولکس با یک نمونه SUV  بیتل پا به نمایشگاه گذاشته است.باید دید این خودرو چقدر شگفت انگیز است.

VW Bettle  DUNE
VW Bettle DUNE

با وننو در نمایشگاه دیترویت همراه باشید …

حتما کلیک کنید  اولین تیزر رسمی ابر خودرو فردیس رضوانی
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط6 دیدگاه