صدور مجدد قطعات رنو به ایران پس از لغو تحریم مالی

صدور مجدد قطعات رنو به ایران پس از لغو تحریم مالی

مدیر بخش فروش رنو در بیانیه‌ای اعلام کرد که این شرکت در سال گذشته از تحریم ایران در منطقه آسیا- اقیانوسیه ۷٫۴ درصد خسارت دیده و به محض رفع محدودیت‌های مبادلات مالی، صدور قطعات به ایران را ازسر می‌گیرد.

رنو
رنو

به گزارش فارس به نقل از رویترز، شرکت خودروساز رنو در بیانیه‌ای اعلام کرد که فروش خودروهای این شرکت در سال گذشته میلادی ۱٫۳ درصد رشد داشته است.همچنین این شرکت با توجه به فروش خودروهای ارزان قیمت که به آن کمک کرد تا با رکود در اروپا به مقابله بپردازد و سبب رشد در روسیه و بازارهای نوظهور می‌شود، وعده داده است که رشد بیشتری در فروش محصولات خود داشته باشد.

جرمی استول مدیر بخش فروش شرکت رنو گفت: با رشد ۲ درصدی بازارهای جهانی، اروپا و فرانسه پس از ۶ سال متوالی رکود، در سال ۲۰۱۴ به رشد بازخواهند گشت و رشد یک درصدی خواهند داشت.وی افزود: در یک بازار امیدبخش‌تر، ما در حال تایید راهکار رشد سودآور به وسیله ادامه ترمیم فروش خود در اروپا و افزایش فروش بین‌المللی‌مان هستیم.

تحریم‌های غرب علیه ایران، فروش محصولات رنو به ایران را ۶۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو در سال ۲۰۱۳ کاهش داد و سبب شد تا این شرکت در منطقه آسیا- اقیانوسیه ۷٫۴ درصد کاهش یابد.استول در ادامه تصریح کرد: توافقی که سال گذشته، تحریم‌های ایران را به طور موقت کاهش داد هنوز به رنو اجازه نداده است تا تولید یا فروش محصولات در ایران را از سربگیرد.

مدیر بخش فروش شرکت رنو تاکید کرد: ما در تلاش هستیم تا زمانی‌که مبادلات مالی با ایران لغو شد، چگونه فروش قطعات به ایران را از سربگیریم.

حتما کلیک کنید  ثبت خودروی برقی ایرانی در آمریکا
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...