کریس هریس و مقایسه BMW M6 ، Benz E63 S و جگوار XF R-S

کریس هریس و مقایسه BMW M6 ، Benz E63 S و جگوار XF R-S

کلیپ زیبا و دیدنی مقایسه و بررسی مرسدس بنز Mercedes-Benz E63 S ، بی ام و BMW M6 Gran Coup و جگوار Jaguar XF R-S توسط راننده حرفه ای و شناخته شده مجله درایو ، کریس هریس رو که می شناسید هر ماشینی در اختیارش قرار بدهند دریفت های زیبایی انجام می دهد. پس این کلیپ را از دست ندید…

کریس هریس
کریس هریس


بی ام و M6 گرن کوپه ( BMW M6 Gran Coup ) در دل خود به یک موتور ۴٫۴ لیتری V8 با توربوهای دوقلو مجهز است که توانایی تولید ۵۶۰ اسب بخار قدرت به همراه ۶۸۰ نیوتن متر گشتاور دارد. گیربکس هفت سرعته دوکلاچه M6 تمام ۵۶۰ اسب بخار نیرو را به چرخ های عقب منتقل می کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۴٫۲ ثانیه و حداکثر سرعتش ۲۵۰ کیلومتر (محدود شده) برساعت است. این سرعت قابل افزایش است BMW با سیستم M Drive می تواند حداکثر سرعت M6 را به ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت برساند.

بی ام و M6 گرن کوپه
بی ام و M6 گرن کوپه

مرسدس بنز E63 S هم از یک موتور ۵٫۵ لیتری V8 با توربوهای دوقلوست که قدرت آن ۵۵۷ اسب بخار در ۵۵۰۰rpm و گشتاور تولیدیش ۷۲۰ نیوتن متر است. شتاب صفرتا ۱۰۰ آن ۴٫۲ ثانیه است و چانچه مدل هایی که از سیستم ۴MATIC استفاده کنند این زمان به ۳٫۷ ثانیه کاهش می یابد.

مرسدس بنز E63 S
مرسدس بنز E63 S

و در آخر جگوار Jaguar XFR-S از یک موتور ۵ لیتری V8 که می‌تواند ۵۴۲ اسب بخار نیرو تولید کند،گشتاور این موتور هم ۶۸۰ نیوتون متر است. شتاب صفر تا ۱۰۰ جگوار ۶٫۴ است و حداکثر سرعتش ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود که سریعترین جگوار تاریخ است.

جگوار Jaguar XFR-S
جگوار Jaguar XFR-S

دانلود کلیپ با دو کیفیت…

بنز ، بی ام و جگوار
بنز ، بی ام و جگوار
حتما کلیک کنید  معرفی رسمی BMW M4,M3 2014 به روایت تصویر و ویدئو
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه