صدای فوق العاده زیبای  Murcielago LP-640

صدای فوق العاده زیبای Murcielago LP-640

اگر دوست دارید آندرنالین خون شما بالا برود این صدای فوق العاده زیبا از لامبورگینی مورسیه Lamborghini Murcielago LP-640 Roadster را گوش کنید…

Lamborghini Murcielago LP640 Roadster
Lamborghini Murcielago LP-640 Roadster

آونتادور ۷۰۰ اسب بخاری جایگزین با افتخارترین لامبورگینی تاریخ یعنی مورسیه لاگو می باشد که از یک موتور V12 با حجم ۶٫۵ لیتر قادر بود ۶۴۰ اسب بخار نیرو تولید کند. همچنین شتاب مورسیه لاگو ۰٫۴ ثانیه بیشتر از آونتادور است و حداکثر سرعت آن ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت بود..

حتما کلیک کنید  خودنمایی سوپراسپرت ها در کالیفرنیا
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط4 دیدگاه

  • میلاد جان در مورد درگ هایی که گفتی برو تو خوده این سایت یا سایتایی مثل ****** درگهایه برنامه درگتایمو بگیر ببین تایمهاشون معلومه مورسیه اس وی یه مایل و تویه 28 ثانیه رفته ولی فراری 458 توی تقریبا 31 ثانیه توی سرعت تقریبا 300 . 3 ثانیه اختلاف زیادیه تازه لامبورگینی گالاردو سوپر لجرا که اسب بخارش با 458 یکیه توی 29 ثانیه و خورده ای یه مایل رو رفته. در مورده پاگانی درگی من ندیدم جزء یکی دوتا که اونم تایم نزده بودن. مثلا یه مایل رو لامبورگینی اونتادور توی 27 ثانیه رفته بوگاتی ویرونه 1001 اسب بخاری توی 26/5 رفته. کنیخ زگ 1024 اسب بخاری سی سی ایسک آر تقربا توی 28/5 ثانیه رفته بود که با مورسیه درگ داشت که مورسیه با 670 اسب بخار گرفتش. البته همه این تایم ها برای ماشینایی بود که تقویت نشدن و همونجوری حالت کارخونه ایشون بوده. در مورده تقویت ها ام توی دنیا الان و درگ تایم الان یه لامبورگینی گالاردو 2005 اسب بخاری که توی 20/8 رفته بود اوله بعدش یه نیسان جی تی آر 1700 اسبی که توی تقریبا 22 ثانیه رفته. البته یه گالاردو 1800 اسبی هست که هنوز تایم دقیقشو نگرفتم ولی میگفت از اینا ام سریع تر میره یه مایل و .
    • دیدگاه شما دلیل تخطی از قوانین ویرایش شد،دیدگاه دیگر شما در یک پست دیگر و نا مربوط نوشته شده بود که حذف شد و از اینجا به جهت انتقاد بجا از شما تشکر میکنم اشتباه از ما بوده اما بهتر است با ادبیات بهتری نوشته میشد هرچند دلیل حذف دیدگاه شما ادبیات شما نبود.ما بارهای بار مشخصات دقیق اونتادور و مورسیه لاگو را به درستی درج کردیم این یکبار اشتباه تایپی صورت گرفته.لازم به ذکر است که مورسیه لاگوی استانداردMurcielago LP-640 شتاب صفر تا صد ان در 3.3 ثانیه صورت میگیرد که اختلاف ان با اونتادور 4. ثانیه است و مورسیه لاگوی اس وی در 3.2 ثانیه به 100 کیلومتر میرسد که اختلافش با اونتدور 3. ثانیه است.برای رسیدن به این اعداد کافی است در همین سایت وننو به جست و جو بپردازید.
  • سلام مجید جان درمورد مورسیه لاگوsv هم فیلم بزار اگر شد اطلاعاتی درموردش بدی ممنون میشم . راستی درگ بین {فراری 458 با مورسیه لاگو SV }یا{ فراری 458 با زوندا F} هست بزاری اخه هیچ کلیپی درمورد این درگ در سایتتون نیست اگر تونستی این یه قلم رو بزارخوب میشه؟؟؟