معرفی رسمی G-Power BMW X6 M Typhoon

معرفی رسمی G-Power BMW X6 M Typhoon

طبق معمول G-Power چیزی را از قلم نیانداخته است و این BMW X6 را به یکی از زیبا ترین ها در نوع خودش تبدیل کرده است.اما بعد از کیت بدنه ای که G-Power به این x6 زیبا افزوده است X6 M Typhoon یک قدرت ویژه را به این خودروی زیبا افزوده است…

G-Power BMW X6 M Typhoon
G-Power BMW X6 M Typhoon

قطعات آیرودینامیکی اضافه شده به این خودرو با کیفیت OEM ساخته شده اند و با استفاده از تکنلوژی مدلسازی ۳D فراوری شده اند.اعلام و نشانه های اضافه شده به کیت بدنه این X6 را عضلانی و با ابهت نشان میدهد.تغیراتی که در عرض و ارتفاع خودرو به وجود آمده است باعث شده است که این خودرو ۷ سانتیمتر عریضتر شود.اتصالات محور های عقب و جلو با توجه به رکاب های جانبی ساخته شده اند.

G-Power BMW X6 M Typhoon
G-Power BMW X6 M Typhoon

جلوی این بی ام دابلیو به شدت بی رحم است.  Typhoon جلوی این X6 را به شدت زیبا و جذاب طراحی کرده است و با استفاده از ترکیبی از مهندسی آیرودینامیک و طراحی چشمگیر یک اثر هنری را خلق کرده است.پشتبند این خودرو نیز از الطاف این تیونر بی نصیب نمانده و الحاقاتی را در سیستم اگزوز و لوله های اگزوز در خود جای داده است.

  • G-Power BMW X6 M Typhoon-11
  • G-Power BMW X6 M Typhoon-10
  • G-Power BMW X6 M Typhoon-9

یکی دیگر از اجزای چشمگیر و فوق جذاب این خودرو کاپوت فیبرکربنی مشبک آن است.این بخش تنها بخش جذاب این خودرو نیست بلکه به همراه آن میتوان به ورودی و خروجی های هوا،اسپویلر جلواشاره کرد.همچنین سیستم دینامیکی مشبک خنک کننده هوای موتور که فضای موتور را مثل فشار حرارتی که همیشه در یک جهت افزایشی به ماشین وارد میشود خنک میکند.

  • G-Power BMW X6 M Typhoon-2
  • G-Power BMW X6 M Typhoon-8
  • G-Power BMW X6 M Typhoon-5

سیستم اگزوز این خودرو به طور کامل با فولاد زد زنگ ساخته شده است که با یک سیستم کاهنده فشار گازهای برگشتی تجهیز شده است همچنین یک سیستم هماهنگی الکترونیکی نیز به اگزوز ها اضافه شده است.این غول میتواند قدرتی معادل ۷۲۵ اسب بخار را  تولید کند که همواره گشتاور بی رحمانه ۸۹۰ نیوتون بر متر را در ۱۵۰۰ دور تولید میکند.

  • G-Power BMW X6 M Typhoon-7
  • G-Power BMW X6 M Typhoon-4
  • G-Power BMW X6 M Typhoon-6

اطلاعات تکمیلی :

دیسکهای ترمز: سرامیکی اسپورت G-Power

کلیپرهای :کلیپر ۶ پیستونه

نوع رینگها: فورورژه یا ریخته گریشده RS

اندازه رینگهای جلو : ۱۱×۲۳ اینچ

اندازه رینگهای عقب: ۱۲×۲۳ اینچ

حتما کلیک کنید  هیولای 2000 اسب بخاری ارش AF10 معرفی شد
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...