فراری 458 ایتالیا تحت آپگرید سنگین هنسی

فراری 458 ایتالیا تحت آپگرید سنگین هنسی

فراری ۴۵۸ ایتالیا خودرویی است که ما آن را با شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر ۳٫۵ ثانیه و موتور ۸ سیلندر ۵۵۷ اسب بخاری اش میشناسیم  خودرویی که به خاطر تکنولوژی پیشرفته اش مورد ستایش همگان است…

فراری 458 اسپایدر تیونینگ هنسی
فراری ۴۵۸ اسپایدر تیونینگ هنسی

اما این توان شتاب برای تیم هنسی کافی نیست آنها اعتقاد دارند که این خودروی شگفت انگیز ایتالیایی نیاز به سرعت بیشتری دارد تا آدرنالین سوارش را تا سر حد مرگ بالا ببرد.همین چند ماه پیش بود که یکی از مشتریان فراری ۴۵۸ ایتالیا اسپایدر برای ارتقاع عملکرد خودروی خود به تیم تیونینگ ZR مراجعه کرده و خواهان توان بیشتری برای خودرویش شد اما چندی بعد سر از کارگاه هنسی در تکساس در آورد.

این تیونر آمریکایی با اضافه کردن یک کیت HPE700 توروبو دوقولو توانسته تا توان و شتاب این ایتالیایی تکنولوژیک را افزایش دهد تا مالک ثروتمندش از رانندگی با آن لذت بیشتری ببرد.مالک ثروتمند این خودرو که اهل ادمونتون البرتا است پیش از این نیز با خودروهایی نظیر مازاراتی MC12 کورسا نارنجی و لامبورگینی مورسیه لاگوی سبز LP750-4SV و مکلارن MP4-12C و بسیاری خودروهای دیگر دیده شده بود.

Ferrari 458 Italia Spider Hennessey HPE700
Ferrari 458 Italia Spider Hennessey HPE700

مالک این خودرو که به فرزند لامبورگینی شهرت دارد و علاقه خاصی به سوپر اسپرت ایتالیایی دارد همیشه به صورت صد درصدی از لذت رانندگی با لامبورگینی صحبت میکند اما پس از رانندگی با فراری ۴۵۸ هنسی گفت میشود بجای لامبورگینی یک فراری هنسی هم برداشت.

فراری ۴۵۸ به صورت نرمال میتواند با موتور شگفت انگیزش ۵۵۷ اسب بخار توان را تولید کند که از این بین ۳۹۳ اسب بخار به چرخها انتقال داده میشود اما هنسی با کیت افزایش عملکرد خودش توانسته این میزان را به ۵۹۰ اسب بخار افزایش دهد و ۸۴۰ اسب بخار را به فلایویل منتقل کند.

Ferrari 458 Italia Spider Hennessey HPE700
Ferrari 458 Italia Spider Hennessey HPE700

در جدول زیر میتوانید تفاوت سرعت و توان فراری ۴۵۸ ایتالیای استاندارد و فراری ۴۵۸ ایتالیای با کیت هنسی HPE700 را مشاهده کنید.

تفاوت سرعت و توان فراری 458 استاندارد و تیونیگ شده
تفاوت سرعت و توان فراری ۴۵۸ استاندارد و تیونیگ شده
حتما کلیک کنید  چهار قسمت دیگر از فصل دوم برنامه The Cars
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط