حضور لافراری XX  برای سال اینده مورد تایید قرار گرفت

حضور لافراری XX برای سال اینده مورد تایید قرار گرفت

در بینا بین برگذاری تور فراری چلنج در سیدنی استرالیا فراری حضور خودرویی بر مبنای هیولای هیبریدی خود به نام لافراری XX را مورد تایید قرار داد و گفت که این خودرو سال اینده در مسابقات حاضر خواهد بود.

لا فراری XX

 

بعد از حضور اساطیری چون فراری FXX و فراری ۵۹۹XX لافراری XX به اخرین خودروی تبدیل خواهد شد که در جمع اهالی پروژه XX حضور خواهد داشت.بنا به تاییده مجمع فعالیت های ورزشی فراری Antonello Coletta تایید کرد که لافراری XX در اوایل سال اینده معرفی خواهد شد.

وی خاطر نشان شد:

ما اکنون بر روی جدید ترین هایپر کار خود کار مکنیم ، لافراری XX را میگویم و امدیوارم خودروی جدید در ژانویه یا فوریه در جمع ما حضور داشته باشد.

نکته قابل توجه و مهم در مورد این خودرو این است که بر خلاف فراری FXX که در مقایسه با فراری انزو از قدرت بیشتری بهره میبرد لافراری XX قرار نیست چیزی بیشتر ۹۶۳ اسب بخار توان را تولید کند در عوض کمپانی تمام توان خود را بر روی کاهش وزن و تغیرات ایرودینامیکی در این خودروی جدید گذاشته است.

خیلی سخت است که بخواهیم خودروی سریعتری از لافراری را تصور کنیم اما این یک چالش بزرگ است و باید دید ایا فراری از پس ان بر خواهد امد یا نه.احتمالا این خودرو توانی بیشتر یا کمتز از لافراری تولید کند اما چیزی که حائز اهمیت است وجود سیستم هندلینگی متفاوت نسبت به نسخه معمولی لافراری است چون این خودرو قرار است در پیست مسابقه حضور داشته باشد پس باید از سیستمی متفاوت بهره ببرد.

قدرت این خودرو به اندازه کافی خواهد بود اما خیلی سخت که قدرت را از انچه کا حال وجود دارد بیشتر کنند اما تغیرات عمده را باید در تایر ها و ایرودینامیک و تجهیزات الکترونیکی ،سیستم تعلیق و کمک فنر ها دید.

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...