BMW M4 کانورتیبل در نیویورک 2014

BMW M4 کانورتیبل در نیویورک 2014

سرانجام انتظار ها برای دیدن غول آخر جدید المانها به سر آمد و در نیویورک شاهد خودنمایی زیباترین اثر هنری باواریایی ها بودیم.خودرویی که علاوه بر زیبایی از تکنولوژی و قدرت خاصی برخوردار است.این خوروی زیبا برای اولین بار در بازار آمریکا عرضه خواهد شد…

خودروی BMW M4 کانورتیبل جدید دارای سقف فلزی متحرکی است که میتواند تنها در ۲۰ ثانیه باز و بسته شود و قابلیت این را دارد که در سرعت ۱۱ مایل بر ساعت عمل باز و بسته شدن را انجام دهد.از جمله چیزهایی که در مورد M4 کانورتیبل باید قدردان آنها باشیم فضای بیشتر کابین است که در مقایسه با M3 کابرلیوت پیشرفت خوبی محسوب میشود.

BMW M4 کانورتیبل
BMW M4 کانورتیبل

در زیر کاپوت این آلمانی زیبا یک موتور سه لیتری ۶ سیلندر خطی با توروبوشارژر دوقولو نهفته است که میتواند ۴۲۵ اسب بخار و ۴۰۶ پوند بر فوت بی رحم را تولید کند. اگرچه در هنگامی سقف این خودرو باز است باید از مقداری از توان و سرعت اضافه این خودروی چشم پوشی کرد.در پایان این خودرو میتواند در ۴٫۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد که این رقم برای سیستم انتقال قدرت شش سرعته دستی به دست آمده است.اما این BMW M4 کانورتیبل میتواند با استفاده از سیستم ۷ سرعته دابل کلاچ BMW تنها در ۴٫۴ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد که این عدد برای این رده خودرو شگفت انگیز است.نهایت سرعت این خودرو برای هر دو سیستم انتقال قدرت بر روی ۱۵۵ مایل محدود شده است.

BMW M4 کانورتیبل
BMW M4 کانورتیبل

از تصاویر لذت ببرید….

 

  • BMW M4 Convertible-1
  • BMW M4 Convertible-8
  • BMW M4 Convertible-7
  • BMW M4 Convertible-6
  • BMW M4 Convertible-5
  • BMW M4 Convertible-4
  • BMW M4 Convertible-3
  • BMW M4 Convertible-2

BMW M4 کانورتیبل در مقایسه با مدل کوپه خود ۲۵۰ کیلوگرم سنگین تر ، ۵۶ میلی متر کشیده تر ، ۶۵ میلی متر پهن تر و ۴ میلی متر پایین تر است. BMW M4 کانورتیبل یک موتور شش سیلندر ۳ لیتری خطی شکل در دل خود دارد که ۴۲۵ اسب بخار قدرت و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید خواهد کرد. مدل های بدون سقف همیشه از مدل کوپه خود سنگین تر هستند و دلیل آن هم بخاطر سقف تاشو آنها هست به همین علت وزن M4 کوپه برابرست با ۱۴۷۶ کیلوگرم و وزن M4 کانورتیبل ۱۷۵۰ کیلوگرم است که در مقایسه با RS5 آئودی ۱۷۰ کیلوگرم سبک تر است ، وزن آئودی RS5 برابرست با ۱۹۲۰ کیلوگرم !!

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...