غول اخر نسل گلف ( معرفی رسمی فولکس Golf R 400 کانسپت)

غول اخر نسل گلف ( معرفی رسمی فولکس Golf R 400 کانسپت)

فولکس در بیجینگ کانسپتی را که در تصویر مشاهده میکنید به صورت رسمی رونمایی کرد.این همان سوپرایزی خواهد بود که فولکس سال گذشته با Golf R انجام داد.فولکس Golf R 400 کانسپت نشان میدهد که پلتفورم گلف همه کاره ی این کمپانی است.

گلف R400 کانسپت
گلف R400 کانسپت

 

این خودرو بر پایه همان گلف R استاندارد هاچبک ساخته شده است که باعث میشود Golf R 400 با یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر و سیستم ۴ MOTION  یا ۴ WHEEEL DRIVE باشد.خودروی Golf R 400 با تغیراتی که بر روی ان انجام گرفته توانسته است که ۱۰۰ اسب خار و ۷۰ نیوتون بر متر گشتاور اضافه را تولید کند که در نهایت موجب میشود این خودرو ۴۰۰ اسب بخار توان را به همراه ۴۵۰ نیوتن بر متر گشتاور شگفت انگیز را  در بازه ۲۴۰۰ تا ۶۰۰۰ دور تولید کند.

این خودروی کانسپت که ساخته گروه خودرو سازی فولکس واگن در R GmbH است یک محصول سفارشی برای ایجاد حداکثر قدرت ممکن است.قدرت فوق العاده Golf R 400 به این خودرو کمک میکند تا بتواند با یک گیرباکس شش سرعته DSG تنها در ۳٫۹ ثانیه از ۰ به ۶۲ مایل برسد.و این به این معنا است که این خودرو ۱ ثاینه از گلف R سریعتر است.نهایت سرعت این خودرو به ۱۷۴ مایل بر ساعت میرسد.

ان چه باعث شده که Golf R 400 کانسپت از سرعت و قدرت بیشتری بر خوردار باشد یک توربوشارژ با ماکسیمم شارژ فشاری و نیوری میل لنگ است.کنترل سوپاپ متغیر با تنظیم دو بادامک کمک شایانی را به وضعیت اقتصادی و افزارش عملکرد خودرو میکند.

وزن این خودرو با تمام این تغیرات هنوز همان وزن استاندارد گلف R است.کیت بدنه بسیار عجیب طراحی شده است و از هر طرف ۲۰ میلیمتر به عرض خودرو اضافه شده است.اکنون قوس چرخها اشکار تر شده است.بدنه با رنگ نقره ای متالیک رنگامیزی شده است و با سقف سیاه و اینه های کربنی نمایی جالب را به Golf R 400 کانسپت میدهند.

در جلو خودرو از یک دریچه ورودی هوا بر روی سپر استفاده شده است که به خنک سازی انجین کمک میکند.یک اسپلیتر فیبرکربنی نیز در جلو قرار دارد که به رادیاتور متصل است.خط های روی جلوپنجره که با رنگ زرد لیمویی مشخص هستند نشاندهنده این اتصال اند.در عقب این خودرو دو لوله اگزوز در مرکز نصب شده است  که پیش از این نمونه اش را در گلف ۲۰۰۲ R32  دیده بودیم.از دیگر متعلقات عقب میتوان به اسپویلر های سیاه  با چراغهای LED  ترمز اشاره کرد که نمای خودرو را زیباتر از همیشه میکند.

نمای داخلی
نمای داخلی

 

باید اعتراف کرد که نمای داخلی خودرو شگفت انگیز است به جز مانیتور باید گفت همه اجزا عالی هستند.استفاده از الکانترا برای پنل های داخلی و استفاده از چرم فیبرکربنی برای صندلی های اسپرت فوق العاده استند ،رگه های زرد لیمویی این کلکسیون را کامل میکند تا انتخاب اول و اخر هر شهروند معمولی را برای خرید یک اسپرت فوق العاده Golf R 400 کند.

  • volkswagen-golf-r-400-concept8
  • volkswagen-golf-r-400-concept1
  • volkswagen-golf-r-400-concept2
  • volkswagen-golf-r-400-concept3
  • volkswagen-golf-r-400-concept4
  • volkswagen-golf-r-400-concept5
  • volkswagen-golf-r-400-concept6
  • volkswagen-golf-r-400-concept7
حتما کلیک کنید  10 خودرو از بهترین تازه واردها در آتوشوی دیترویت 2017
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط3 دیدگاه