معرفی رسمی لامبورگینی اونتادور ناسیونال (Nazionale)

معرفی رسمی لامبورگینی اونتادور ناسیونال (Nazionale)

سرانجام شو چینی با جشنی باورنکردی شروع شد تا اوردگاهی باشد برای هر انچه منتظرش بودیم.شاید باور اینکه بیجینگ تا این اندازه جذاب شده باشد برای همه سخت است امه باید گفت چینی ها سنگ تمام گذاشتندودر این بین لامبورگینی اونتادور ناسیونال یکی از چشمنوار ترین حضار است.

لامبورگینی اونتادور ناسیونال (Nazionale)
لامبورگینی اونتادور ناسیونال (Nazionale)

 

زمانی که اولین اطلاعات را از لامبورگنی ناسیونال به دستمان رسید همگی بر این باور بودیم که باید منتظر یک پرچم ایتالیا بر روی این خودرو باشیم و همه ی حدس و گمانهایمان به واقعیت پیوست و بر روی کاپوت این خودرو شاهد یک پرچم خوش رنگ ایتالیا بودیم.از چشم نوازترین اجزای این خودرو میتوان به رینگ های مشکی ان اشاره کرد که با کالیپر های قرمز خود چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکنند.لازم به ذکر است که رینگ های جلوی این خودرو  ۲۰ اینچی و رینگ های عقب خودرو ۲۱ اینچی هستند.

اونتادور ناسیونال (Nazionale)
اونتادور ناسیونال (Nazionale)

 

از دیگر ویژگی های لامبورگنی اونتدور ناسیونال میتوان به اجزای فیبرکربنی ان مثل ورودی های هوا اطراف اسپلیترهای جلو اشاره کرد .در حالی که فضای بیرونی اونتادور ناسیونال به شدت چشمگیر است اما نمای داخلی این خودرو ان فضای زیبای بیرون را تحت الشعاع قرار داده است.

نمای داخلی خودرو
نمای داخلی خودرو

 

رنگبندی داخل کابین ترکیبی است از نرو و ابی قیفاووس است که به شکل جسورانه ای ما را یاد لامبورگینی ابی شیخ ناصر ال ثانی می اندازد.طراحی گیج های اطراف کابین نیز با فیبرکربن براق به اتمام رسیده است که با چرم سیاهی که روی فرمان و داشبرد است و رنگ ابی قیفاووس داخل کابین کاملا متضاد هستند.

لامبورگینی اونتادور ناسیونال رو به صورت نسخه خاص و برای مشتریان محدودش تولید کرده است.بعلاوه اینکه این خودرو در رنگهای ابی Pvo و مشکی نر و سفید قابل سفارشی سازی است.در زیر کاپوت این خودروی زیبا همان موترو معروف خانواده اونتادور یعنی ۱۲ سیلندر ۶٫۵ لیتری با ۶۹۰ اسب بخار قرار دارد.

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط4 دیدگاه