ADV.1 چگونه رینگ هایی به این زیبایی می سازد؟

ADV.1 چگونه رینگ هایی به این زیبایی می سازد؟

ADV.1 کلیپی را منتشر کرده است که مراحل چگونگی ساخت رینگ های زیبای خود را توضیح داده است. ADV.1 با استفاده از برنامه SolidWorks رینگ های خود را طراحی می کنند و همچنین با استفاده از همین برنامه رینگ های ساخته شده را تحلیل می کنند تا نقاط ضعف آن را پیدا و برطرف کنند.

این برنامه SolidWorks ساده شده برنامه حرفه ای کتیا می باشد و دوستانی که علاقمند به طراحی هستند این برنامه را پیشنهاد می کنم. همچنین در انجمن مدریک می توانید آموزش های فارسی و انگلیسی SolidWorks‌ را رایگان دانلود کنید…

ADV.1 Wheels
ADV.1 Wheels

ADV.1 در سال ۲۰۱۴ قصد دارد وزن رینگ های خود را کم تر کند و به تازگی گواهینامه سلامت کالاهای خود را از TUV آلمان دریافت کرده است.

TUV سازمانی مستقر در آلمان است که بر روی سلامتی کالاهای صنعتی ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف نظارت دارد تا استانداردهای ارائه شده برای سلامت انسان و محیط زیست را تامین کنند . شرکت هایی که دارای آرم TUV می‌شوند، باید حداقل ۲۵% سهام آنها در اختیار یکی از توف‌های زیر نظر شرکت باشند . این سازمان به عنوان یک مشاور مستقل بر سلامت کار کرد کالاها یا محصولاتی مانند محصولات کشاورزی حیاتی، دودزایی وسایل نقلیه و استانداردهای ساخت موتورهای اتوموبیل‌های سنگین و سبک و تاسیسات انرژی را بر عهده دارد . بسیاری از زیرسازمان‌های دارنده TUV می‌توانند به عنوان سازمان دهندگان و همچنین گسترش دهندگان مقوله انرژی و مفاهیم وابسته به آن عمل کنند و راه حلهایی برای مشکلات زیست محیطی ارائه دهند.

حتما کلیک کنید  دوج وایپر توئین توربو 1323 اسب بخار
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه