لزوم رسیدگی به قیمت گذاری خودرو

لزوم رسیدگی به قیمت گذاری خودرو

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع گفت: آنگونه که مشخص است تلاش مجموعه مدیریتی سایپا بر این است که مشکلات بوجود آمده از گذشته را بطور حرفه ای مرتفع نماید و مشکلات موجود را با کارمضاعف و کارشناسی از بین ببرد.

قیمت گذاری خودرو
قیمت گذاری خودرو

غلامرضا شافعی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور در حاشیه بازدید از شرکت سایپا اظهار داشت: با تدابیری که اندیشیده شده است، امسال سال خوبی در انتظار سایپا خواهد بود.

وی افزود: گروه سایپا در طی مدت اخیر برنامه های متعددی را در نظر گرفته است که قطعاً طی امسال بخشی از این برنامه ها به بار خواهد نشست و نتایج بسیار خوبی را برای صنعت خودرو و سایپا به بار خواهد آورد.

شافعی ادامه داد: تنوع محصولات سایپا در طی مدت اخیر افزایش خوبی داشته است و مدیریت این شرکت تمام تلاش خود را در جهت رضایت مصرف کنندگان و بهبود بازار خودرو بکار گرفته است که امیدواریم این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد.

وی مدیریت سایپا را مدیریتی حرفه ای و بی حاشیه دانست و اظهار داشت: آنگونه که مشخص است تلاش مجموعه مدیریتی سایپا بر این است که مشکلات بوجود آمده از گذشته را بطور حرفه ای مرتفع نماید و مشکلات موجود را با کارمضاعف و کارشناسی از بین ببرد.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور در ادامه خواستار رسیدگی به وضعیت قیمت گذاری محصولات خودروسازان شد و اذعان داشت: در زمینه قیمت گذاری خودروهای تولید داخل اگر دولت به تکالیف قانونی که در ماده ۱۰۱ قانون برنامه پنجم توسعه برایش پیش بینی شده است عمل کند بسیاری از مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این ماده قانونی تاکید شده است که کالاهای تولید داخل، عموماً از قیمت گذاری معاف خواهند بود و اگر دولت تشخیص دهد که کالایی را قیمت گذاری کند باید مابه التفاوت آن را پرداخت یا از بدهی شرکت تولیدکننده به دستگاه های دولتی تهاتر کند.

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطیک دیدگاه