پی یو وان محصول جدید ایران خودرو

پی یو وان محصول جدید ایران خودرو

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: تولید آفلاین خودرو وانت بار پی یو وان از اوایل خرداد ماه امسال در این شرکت آغاز می شود…

پی یو وان

غلامرضا صادقیان ظهر امروز در آیین تجلیل از کارگران نمونه ایران خودرو تبریز اظهار کرد: تولید خودرو از دیرباز آرزوی مردم آذربایجان بود که با بهره گیری از گروه صنعتی ایران خودرو و تربیت نیروی متخصص و بومی ایران خودرو تبریز توانست این امر را محقق سازد.

وی افزود: ایران خودرو تبریز از لحاظ منابع انسانی جوان‌ترین واحد صنعتی استان بوده که با پرورش مهندسان پویا و مستعد سعی در احقاق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به فرموده مقام معظم رهبری در سال‌جاری است.

تولید ۴۷۶ هزار وانت پیکان/ ایجاد اشتغال برای ۷۱۴ هزار نفر

مدیرعامل ایران خودرو تبریز با بیان اینکه ایران خودرو تبریز از زمان افتتاح تا به امروز با تولید ۴۷۶ هزار خودرو یکی از واحدهای صنعتی تاثیرگذار در ایجاد اشتغال بوده است، ادامه داد: با توجه به اینکه تولیدات این شرکت خودروی کاری است اگر به ازای هر خودرو ۱٫۵ شغل احتساب کنیم ایران خودرو تبریز تاکنون برای ۷۱۴ هزار و ۹۹۲ هزار نفر در کشور ایجاد اشتغال کرده است.

وی با بیان اینکه امسال این مجموعه صنعتی برای تولید بیش از ۴۰ هزار دستگاه خودرو وانت بار برای شش ماهه نخست امسال برنامه‌ریزی کرده است، افزود: میزان تولید پیکان وانت در این واحد با تلاش همکاران و کارگران بخش تولید از پنج دستگاه در ساعت به ۲۵ دستگاه در ساعت رسیده است.

تولید خودروی پی یو وان در تبریز

حتما کلیک کنید  فراخوان طراحی خودرو

پی یو وان

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز همچنین از تولید آفلاین خودرو وانت بار پی یو وان از اوایل خرداد ماه امسال در این شرکت آغاز می‌شود، گفت: براساس برنامه نمونه تولیدی این خودرو برای ارزیابی استانداردهای کیفی به ارگان‌های مختلف ارسال و پس از تایید از اوایل مرداد تولید آنلاین اولیه آن آغاز می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد،خودرو پی یو وان در ایران خودرو تبریز تا اواخر شهریور امسال خط تولیدی آن تجاری‌سازی شود.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اشاره به مزیت‌های فنی این خودرو اظهارکرد: تلاش مسئولان شرکت تولید مستمر این نوع خودرو تا پایان سال‌جاری است.

صادقیان خودروی پی یو وان مطابق با شاخص‌های روز استاندارد دنیا را دارد،گفت: موتور او. اچ. وی.جی. ۲،استاندارد یورو ۴ و نصب مخازن گاز در کف را از جمله ویژگی‌های این وانت عنوان کرد.

وی با بیان اینکه یک هزار و ۵۰۰ نفر در این شرکت مشغول کار هستند، افزود: با توجه به ضریب ۱۰ اشتغالزایی در صنعت خودرو، آمار اشتغال ایجاد شده توسط شرکت ایران خودرو تبریز به بیش از ۱۵هزار نفر می‌رسد.

راه‌اندازی خطوط رنگ و بدنه در ایران خودرو تبریز/ افزایش اشتغال ۲ هزار نفری

وی با بیان اینکه به دنبال راه‌اندازی خطوط رنگ و بدنه در شرکت ایران خودرو تبریز هستیم، تاکید کرد: در صورت توسعه عملکرد این شرکت و استفاده از تمام توان آن اشتغال ایران خودرو تبریز به ۳ هزار و ۵۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز ایجاد کمیته منابع انسانی، اجرای نظام طبقه بندی مشاغل، افزایش مزایای شغلی و جانبی، پرداخت هزینه‌های سلامت کارکنان، آموزش، رفاه و ورزش کارکنان و خانواده آنان را از مهم‌ترین اقدامات انجام یافته در حوزه صیانت از منابع انسانی شرکت برشمرد.

حتما کلیک کنید  رسمی از موتورشو ژنو 2017: دهمین سالگرد شرکت زنوو تی اس 1 هیولای 1147 اسبی

وی تصریح کرد: ارتقای رضایت مشتریان و مشتری مداری از طریق تولید و تحویل محصولات و خدمات بدون عیب با در نظر گرفتن خواسته ها و انتظارات مشتریان، هدف اصلی ایران خودرو در حوزه کیفیت است.

صادقیان گفت: کارگران را از محورهای توسعه اقتصادی هر جامعه ای دانست و بر لزوم ارتقای وضعیت کارگران در راستای پیشرفت اقتصادی تاکید کرد.

وی با اشاره به نقش مهم کارگر در پیش برد اهداف نظام، تصریح‌کرد: کارگران در عرصه جهاد اقتصادی نقش کلیدی دارند.

صادقیان با اشاره به فرارسیدن روز کارگر و لزوم گرامیداشت شأن کارگران گفت: تمام کسانی که در سنگر کار و تولید فعالیت می‌کنند کارگر هستند و رشد و ثروت یک کشور از برکت سر انگشتان کارگران و اهل تولید است.

براساس این گزارش، آیین تجلیل ازکارگران نمونه ایران خودرو تبریز که با حضور رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و دبیر اجرایی خانه کارگر و فرماندار اسکو برگزار شد از کارگران نمونه این واحد به مناسبت هفته کارگر تجلیل شد.

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط5 دیدگاه