تقویت وانت فورد توسط هنسی [کلیپ]

تقویت وانت فورد توسط هنسی [کلیپ]

هنسی Hennessey Performance در خارج از ایالت تگزاز یک شرکت در زمینه تقویت خودرو ها تاسیس کرد. هنسی معتقد است که اسب بخار و گشتاور مهم تر از هر چیز دیگری است !!

وانت فورد
Ford SVT Raptor

یکی از بهترین فروشندگان هنسی Hennessey Velociraptor می باشد. این فروشگاه با نصب کیت سوپرشارژر بر روی فورد Ford SVT Raptor قدرت آن را از ۴۷۵ اسب بخار به ۸۰۰ اسب بخار افزایش داده است.

 ZR Auto قصد داشت از این وانت به عنوان یک وانت حمل بار استفاده کند اما از طرفی هم قصد داشت به یک وانت پرقدرت همان چیزی که هنسی در افزایش قدرت ماشین ها ماهر است تبدیل کند. پس تصمیم گرفت که این وانت فورد را به کیت سوپرشارژر HPE600 مجهز کند.

وانت فورد
Ford SVT Raptor

بعد از نصب سوپرشارژر و اعمال دیگر تغییرات بر روی وانت فورد آن را به محل تست داینومتر منتقل کردند. قبل از اینکه بر روی داینومتر تست شود یک سیستم اگزوز سفارشی بر روی این وانت وحشی نصب کردند.

وانت بر روی داینومتر قرار گرفت و توانست ۵۸۰ اسب بخار نیرو به میلنگ و ۴۲۵ اسب بخار به چرخ ها منتقل کند. از آنجایی که این وانت قادر بود بیشتر از ۴۲۵ اسب بخار نیرو تولید کند صاحب کامیون تصمیم گرفت برای ایمنی بیشتر قدرت آن ار محدود کند.

  • Ford SVT Raptor-4
  • Ford SVT Raptor-1

به هر حال این وانت فورد از قدرت بالایی برخودار است و مجهز به سوپرشارژرهای هنسی و سیستم اگزوز حرفه ایی Magnaflow می باشد…

حتما کلیک کنید  موتور منحصر بفرد فورد موستانگ GT350 Shelby
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط4 دیدگاه