دریفت BMW E36 همانند فیلم توکیو دریفت

دریفت BMW E36 همانند فیلم توکیو دریفت

اگر فیلم توکیو دریفت را دیده باشید ، اگر ندید پیشنهاد می کنم برید نگاه کنید ، بازیگر اصلی آن یک پسر مغروری بود که در رانندگی پر ادعا بود. ولی چیزی جز داغون کردن و کوبوندن ماشین به در و دیوار کار دیگه ای بلد نبود تا اینکه به توکیو رفت و تحت نظر یک دریفت زن ماهر آموزش دید …

توکیو دریفت

این راننده آماتور که تبدیل به یک دریفت تر ماهری شده بود در تمامی مسابقات دریفت اول میشد و در یکی از صحنه های آن که مسابقه در پارکینیگ بود ، پیچ های تند پارکینگ را که به طبقات بالایی متصل بود با حرکت زیبای دریفت خود را به طبقه ی آخر پارکینگ رساند.

در کلیپ زیر هم ، راننده BMW E36 که به نظر یک دریفت زن ماهری می باشد به تقلید از فیلم توکیو دریفت این حرکت زیبا را در یکی از پارکینگ ها به زیبایی هر چه تمام انجام می دهد.

زمان کلیپ کوتاه است ولی پیشنهاد میکنم حتما تماشا کنید…

حتما کلیک کنید  دانلود بزرگترین درگ بین خودروهای سوپر اسپرت شهری
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط7 دیدگاه

 • سلام داداش : ما چون ما مسافرت هم میریم گفتم کدوم بهتر این پارسی که شما میگید tu5 همون پژو پارس LX سوپاپ 16 که حجم موتورش 1800 سی سی - 110 اسب بخار . بعد کلا از همه پارس هم سریع تر من رفیقام با هاش صفر تا صد 8 ثانیه هم زدن و سرعت 230 یا 240 هم رفته البته این پارس که من میگم جدید الان هم رفیقم داردش مدل 92 بازم خواستم بپرسم پارس جدیدLX خوبه یا 206 هنوز داداش منتظر جواب شماست چون علاقه زیادی به سایت تون داره گفت که از اقا مجید بپرس اطلاعات خوبی هم بده باز اگر اطلاعاتی دارید کدوم بهتر ممنون میشم راهنمایی کنید که ماهم یه سودی ببریم از این ماشین های درپیت ایرانی ؟
  • تا اونجایی که من میدونم حجم موتورهای TU5 که همون موتور 206 است و روی پژو پارس و 405 هم گذاشتن 1600 سی سی است و توانشم 108 اسب بخار است و بدون که هیچ ماشین ایرانی شتاب صفر تا 100 آن زیر 10 ثانیه نیست… من توضیحاتمو دادم و گفتم که اگر ایمنی برات مهمه 206 و اگر عشق سرعتی پارس ، 206 هم تو سرعت کم نمیاره ولی تعادل پارس به خاطر وزن بیشترش بهتره برای ادامه بحث در انجمن سایت و در بخش خودروهای داخلی تاپیک بزنید و من در سایت دیگه پاسخی نمی دهم
  • سلام ببخشید ، اینتر نتم قطع بود من با 206 زياد رانندگي کردم هم مدل هاچبک هم SD ، ماشيني خوب با ايمني خوب و مصرف نسبتا کم ، از لحاظ موتوري عالي ولي کيفيت اجزاي داخلي افتضاح ، گيربکس زياد تعريفي نداره بخصوص تو شهر آدمو عصبي ميکنه البته 206 که زيره پا من بود کلاچش از همون روز اول بد بود و بعد از اينکه صفحه سوزوندم و مجبور به عوض کردن صفحه کلاچ شدم اون موقع عملکرد گيربکس بهتر شد. من چند باري که با پارس موتور TU5 رانندگي کردم بد نبود ، شتاب خوبي داشت به راحتي 190 تا رو رفت حتي بهتر از 206 چون وزن بيشتري داره و تعادل در سرعت بالا بهتر است. خرابي موتور هاي TU5 نسبت به موتورهاي 1.8 ليتري خيلي کم تر است و اگر قصد خريد پارس رو داريد موتور TU5 آن را پيشنهاد ميکنم حالا بحث ايمني ، اگر ايمني برات مهمه 206 بگير ، اگر فقط عشق سرعت هستي پارس TU5 رو پيشنهاد ميکنم...
   • سلام اگه میشه یه راهنمایی کنید من میخوام ماشینم رو عوض کنم یه پژو2000دیدم ازنظر موتوری سالم بود ولی یه رنگ میخواست مدلشم79 ارزش خریدن داره؟به جز اینکه حجم موتور بیشتره فرق دیگه ای هم با پژو های امروزی داره؟
   • خیر به غیر از موتور دیگه هیچ فرقی ندارند ، در زمان خودش از لحاظ سرعت و شتاب ماشین عالی بود و بیشتر هم قاچاقچیان از این ماشین ها استفاده می کردند و احتمال میدم این ماشینی که شما دیده اید شاید از لحاظ ظاهری تمیز باشه ولی موتور 2000 هزارش عملکرد خوب خود را از دست داده و شما رو تو خرج میندازه... ( من پیشنهاد نمی کنم ) ( 405 به سوزوندن واشر سرسیلندر معروفه ماشینای نو دو سه ماه بعد واشر میسوزونند دیگه چه برسه به پژوهای 10 سال پیش .... )