این یا اون ؟ SRT Viper Vs. Porsche 911 Turbo

این یا اون ؟ SRT Viper Vs. Porsche 911 Turbo

در این کلیپ شاهد مقایسه پورشه ۹۱۱ توربو ( Porsche 911 Turbo ) و دوج وایپر SRT Viper هستیم …

Porsche 911 Turbo

پورشه ۹۱۱ توربو از یک موتور چهار سیلندر تخت با حجم ۳٫۸ لیتر استفاده می کند که نیرو و گشتاور تولیدی آن به ترتیب ۵۶۰ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ الی ۶۵۰۰ دور در دقیقه بدست می آید و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور که در دور موتور ۲۱۰۰ دور در دقیقه می باشد.

Porsche 911 Turbo

جعبه دنده Porsche 911 Turbo از نوع PDK هفت سرعته اتوماتیک ( دستی ) می باشد و تمام نیرو و گشتاور تولیدی را به هر چهار چرخ منتقل می کند. شتاب صفر تا ۶۰ مایل در ساعت آن ۳٫۲ ثانیه و حدا کثر سرعت ۹۱۱ توربو ۱۹۵ مایل در ساعت می باشد.

Porsche 911 Turbo

دوج وایپر SRT ، نسخه GTS‌ آن از یک موتور ده سیلندر V شکل با حجم ۸٫۴ لیتری استفاده می کند که نیرو و گشتاور آن به ترتیب ۶۴۰ اسب بخار در دور موتور ۶۲۰۰ دور در دقیقه بدست می آید و ۸۱۳ نیوتن متر گشتاور در دور موتور ۵۰۰۰ دور در دقیقه می باشد.

Doge Viper SRT GTS

جعبه دنده شش سرعته دستی Viper SRT نیرو و گشتاور تولیدی را به چرخ های جلویی منتقل می کند و شتاب صفر تا ۶۰ مایل در ساعت آن فقط ۳ ثانیه می باشد و حداکثر سرعتش ۲۰۶ مایل در ساعت است.

Doge Viper SRT GTS

شما اگر قصد خرید یکی از این دو مدل را داشتید ، کدام را انتخاب می کردید ؟ پورشه ۹۱۱ توربو با قیمت ۱۵۱ هزار دلار یا دوج وایپر SRT GTS با قیمت ۱۲۶ هزار دلار

حتما کلیک کنید  درگ بین Audi RS6 و Mercedes C63 AMG Black Series

Doge Viper SRT GTS

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط3 دیدگاه