این یا اون ؟ SRT Viper Vs. Porsche 911 Turbo

این یا اون ؟ SRT Viper Vs. Porsche 911 Turbo

در این کلیپ شاهد مقایسه پورشه ۹۱۱ توربو ( Porsche 911 Turbo ) و دوج وایپر SRT Viper هستیم …

Porsche 911 Turbo

پورشه ۹۱۱ توربو از یک موتور چهار سیلندر تخت با حجم ۳٫۸ لیتر استفاده می کند که نیرو و گشتاور تولیدی آن به ترتیب ۵۶۰ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ الی ۶۵۰۰ دور در دقیقه بدست می آید و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور که در دور موتور ۲۱۰۰ دور در دقیقه می باشد.

Porsche 911 Turbo

جعبه دنده Porsche 911 Turbo از نوع PDK هفت سرعته اتوماتیک ( دستی ) می باشد و تمام نیرو و گشتاور تولیدی را به هر چهار چرخ منتقل می کند. شتاب صفر تا ۶۰ مایل در ساعت آن ۳٫۲ ثانیه و حدا کثر سرعت ۹۱۱ توربو ۱۹۵ مایل در ساعت می باشد.

Porsche 911 Turbo

دوج وایپر SRT ، نسخه GTS‌ آن از یک موتور ده سیلندر V شکل با حجم ۸٫۴ لیتری استفاده می کند که نیرو و گشتاور آن به ترتیب ۶۴۰ اسب بخار در دور موتور ۶۲۰۰ دور در دقیقه بدست می آید و ۸۱۳ نیوتن متر گشتاور در دور موتور ۵۰۰۰ دور در دقیقه می باشد.

Doge Viper SRT GTS

جعبه دنده شش سرعته دستی Viper SRT نیرو و گشتاور تولیدی را به چرخ های جلویی منتقل می کند و شتاب صفر تا ۶۰ مایل در ساعت آن فقط ۳ ثانیه می باشد و حداکثر سرعتش ۲۰۶ مایل در ساعت است.

Doge Viper SRT GTS

شما اگر قصد خرید یکی از این دو مدل را داشتید ، کدام را انتخاب می کردید ؟ پورشه ۹۱۱ توربو با قیمت ۱۵۱ هزار دلار یا دوج وایپر SRT GTS با قیمت ۱۲۶ هزار دلار

حتما کلیک کنید  دانلود مستند تاپگیر قسمت 13 با دوبله فارسی

Doge Viper SRT GTS

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط3 دیدگاه