آغاز به کار نمایشگاه خودروی شیراز

آغاز به کار نمایشگاه خودروی شیراز

گروه صنعتی ایران خودرو،‌ایساکو، ساپکو، ایران خودرو دیزل، گروه خودروسازی سایپا، سایپا یدک، سایپا دیزل، کرمان خودرو، دیار خودرو و رایان خودرو از جمله شرکت‌های حضور یافته در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیراز هستند.

نمایشگاه خودروی شیراز
در این نمایشگاه که توسط استاندار و رییس سازمان صنعت و معدن و تنی چند از مقامات مسوول استان و مدیران صنایع خودروسازی افتتاح شد، گروه صنعتی ایران خودرو تازه ترین محصولات و دستاوردهای خود را در سالن حافظ و فضای باز در مجموع به وسعت شش هزار متر مربع به نمایش گذاشته است.

دنا در رنگ های سفید و مشکی، سورن مدل سال به رنگ آبی، تندر۹۰ وانت در رنگ های سفید و نقره ای، پژو پارس با دو ایربگ در رنگ نسکافه ای، پژو پارس ای. ال. ایکس. به رنگ سفید، پژو۴۰۵ با دو ایربگ در رنگ نقره ای، پژو۲۰۶ تیپ۵ در رنگ سبز و رانای ال. ایکس. درهشت رنگ در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیراز به نمایش در آمده است.

کلینیک تجاری سازی دنا، کلینیک تندر۹۰ وانت، نظرسنجی در خصوص میزان استقبال از رنگ های تولیدی و فروش محصولات از برنامه های ایران خودرو در نمایشگاه امسال شیراز است.

زنجیره تامین ایران خودرو شامل شرکت ساپکو و ۲۳ سازنده تحت مدیریت آن، ایساکو در قالب دفتر منطقه ای فارس و ۲۶نمایندگی فعال در این استان، آپکو و ایران خودرو دیزل، از شرکت های مختلف گروه صنعتی ایران خودرو هستند که در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیراز عرض اندام می کنند.

ایران خودرو یکی از خطوط تولیدی خود را در استان فارس ایجاد کرده و شبکه فروش و خدمات پس از فروش بزرگی دراین منطقه دارد، از همین رو فزایش سهم بازار و ارتقای رضایت مشتریان از جمله اهداف بزرگ ایران خودرو از حضور در نمایشگاه شیراز است. این نمایشگاه به مدت چهار روز در شهرک گلستان شیراز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای دیدارکنندگان و علاقه مندان است.

حتما کلیک کنید  سایه شوم مافیای صنعت خودرو بر سر قطعه سازان
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...