مانی خوشبین ، اولین ایرانی سوار بر مکلارن P1

مانی خوشبین ، اولین ایرانی سوار بر مکلارن P1

تا حالا نام مانی خوشبین به گوشتان رسیده اگر هم نرسیده چیزی رو از دست نداده اید،مانی خوشبین مولتی میلیونر ایرانی است که بخشی از مغذش با بنزین کار میکند و برای تغذیه خوب این مغذ به خرید سوپرکار های متعدد میپردازد.

مانی خوشبین

مانی خوشبین بین ما ایرانی ها به واسطه همسر اغوا گرش یعنی لیلا میلانی معروف شده است اما در بین خودروسازان جهان همواره به عنوان یک مشتری خوب معروف بوده است تا جایی که مکلارن یک دستگاه P1 را با نام این ایرانی و تحت برند MK Edition ساخته است و به وی تحویل داده تا به کلکسیونش اضافه کند.

مانی خوشبین

خودروی P1 خوشبین با داشتن آپشن های منحصر به فرد و چرم سیاه و سفید ویژه اش در داخل بدون شک یکی از بهترین خودروهای مکلارن P1 است که تا بحال تولید شده به شکلی که وقتی در حال ترک کردن فستیوال لامبورگینی نیو بیچ بود جمع زیادی از علاقه مندان را به خود خیره کرده بود.

مانی خوشبین

دیگر سوپراسپرت های مانی خوشبین ، بوگاتی ویرون منصوری وینسرو ( Mansory Vincero Bugatti Veyron ) ، سه دستگاه مرسدس مکلارن ( Mercedes-Benz SLR McLaren ) ، بوگاتی ویرون آبی و مشکی ، سالین ( Saleen S7 Twin Turbo ) ، پورشه کاررا ( Porsche Carrera GT ) و … اینها تنها بخشی از سوپراسپرت های مانی خوشبین هستند.

حتما کلیک کنید  درگ ویرون و پورشه 9ff
468×60 content ad

درباره نویسنده

مدیر سایت و سردبیر خبری وبسایت وننو

مطالب مرتبط11 دیدگاه