برن اوت مورسیه‌لاگو [پیشنهاد ویژه]

برن اوت مورسیه‌لاگو [پیشنهاد ویژه]

لامبورگینی مورسیه‌لاگو (به ایتالیایی: Lamborghini Murciélago ) خودرویی ساخت شرکت لامبورگینی است که به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس این شرکت در سال ۲۰۰۲ میلادی ساخته شد. مورسیه لاگو در زبان اسپانیایی به نام گاوی است که با وجود ۲۴ زخم شمشیری که در جنگ کوردوبا خورد، زنده ماند.

مورسیه‌لاگو

معنای دیگر آن خفاش است به همین دلیل این مدل لامبورگینی در فیلم شوالیه تاریکی به عنوان اتومبیل بتمن مورد استفاده قرار گرفت. آیرودینامیک مدل SV این نوع لامبورگینی به نحوی است که می‌تواند با سرعت ۳۴۱ کیلومتر بر ساعت حرکت کند بدون اینکه چرخ‌های عقب آن لغزش داشته باشد و کنترل در سر پیچ‌ها نسبت اتومبیل‌های مشابه بسیار آسان‌تر است. این موارد زمانی حاصل شد که توانستند بیشتر قسمت‌ها از پانل گرفته تا قسمت‌های داخلی و سیستم اگزوز با استفاده از الیاف سبک فیبر کربنی حدود ۱۰۰ کیلوگرم سبک تر شود.

Lamborghini Murcielago LP-640

لامبورگینی مورسیه‌لاگو مجهز به یک موتور V12‌ به حجم ۶٫۵ لیتر می باشد که این موتور ۶۴۰ اسب بخار نیرو و ۶۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید میکند. شتاب صفر تا ۱۰۰ آن ۳٫۳ ثانیه و حدکثر سرعتش ۲۱۱ مایل بر ساعت یا ۳۴۰ کیلومتر یر ساعت می باشد. در کلیپ زیر شاهد برن اوت و صدای بسیار زیبای مورسیه لاگو هستیم و پیشنهاد میکنم دانلود کنید…

مورسیه لاگو

حتما کلیک کنید  آتیش بلند از اگزوز Aventador Roadster
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط6 دیدگاه