فورد موستانگ از جنگنده F-35 الهام می گیرد

فورد موستانگ از جنگنده F-35 الهام می گیرد

این مدل ویژه فورد موستانگ ۲۰۱۵ که با الهام از جنگنده Lockheed Martin F-35 Lightning II طراحی شده ، امسال در انجمن هوانوردی ویسکانسین به نمایش در می آید…

فورد موستانگ

فورد که در ساخت ماستانگ های ویژه تجربه بسیاری دارد ، این بار نیز عزم خود را جزم کرده تا با به کار گیری ماستانگ ۲۰۱۵ به عنوان طرح پایه ، تغییراتی فقط در ظاهر این گاو خشمگین ایجاد کند . هر چند همین تغییرات ظاهری نیز نگاه های بسیاری را به سمت خود جلب می کند.

فورد قصد دارد از حداکثر عناصر زیبایی در این مدل استفاده کند تا ماستانگ جدید خود ، با نمونه های ساده آن فرق زیادی داشته باشد.از یک شکافنده هوای بزرگ در جلو گرفته تا رنگ بدنه نقره ای و خطوطی زرد و خاکستری که از عقب خودرو تا زیر جلوپنجره کشیده شده اند و بیشتر در طراحی خودرو های مسابقه ای به چشم می خورند.

این شکافنده هوا باعث می شود که علاوه بر ورود نیرویی پایین کشنده بر خودرو ، نوعی حس تجاوزگری هم به ناظران این اسب وحشی القا شود.حتی فورد از رینگ و ترمز های ماستانگ لاکهید مارتین هم نگذشته و آن ها را دستخوش تغییراتی کرده است.رینگ ها به رنگ مشکی مات در آمده اند و کولیس های ترمز هم زرد رنگ شده اند.

جنگنده F-35

در بخش انتهایی نیز شاهد یک بال زرد رنگ طویل هستیم که به خوبی با رنگ های اطرافش خو گرفته است و یادآور جنگنده لاکهید مارتین است.به تمامی این تغییرات ، زرد رنگ شدن آینه های بغل و همچنین دخالت زرد کمرنگی در شیشه ها را نیز اضافه کنید.این ماستانگ در روز مراسم به حراج در خواهد آمد و هزینه خرید آن صرف خلبانان جوان می شود.

حتما کلیک کنید  کلیپ جشن 50 سالگی فورد موستانگ
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...