فورد موستانگ جی تی GT350 SVT 2015 در پیست نوربرگرینگ

فورد موستانگ جی تی GT350 SVT 2015 در پیست نوربرگرینگ

حتی قبل از معرفی فورد موستانگ جی تی ۲۰۱۵ در اواخر سال گذشته ، تعدادی تصاویر جاسوسی ، آزمایش انواع موستانگ های ۲۰۱۵ که قدرتمند تر از نمونه ساده آن بودند را در جاده های آمریکا نشان می داد و اکنون نیز آخرین تصویر منتشر شده ، یک موستانگ ۲۰۱۵ در حال تست گیری در پیست نوربرگرینگ را نمایان کرده است .

فورد موستانگ جی تی

از آنجایی نمی توانیم با اطمینان کامل بگوییم این عکس دقیقا متعلق به کدام یک از نمونه های تقویت شده موستانگ ۲۰۱۵ است فعلا به نام GT350 SVT بسنده می کنیم . در سال های گذشته ، نمونه های تقویت شده موستانگ با پسوند های شلبی عرضه می شدند اما اکنون ، از آنجایی که تیم اختصاصی SVT عملیات توسعه موستانگ ۲۰۱۵ را عهده دارد ، نام SVT جایگزین Shelby شده است .

Ford Mustang GT350 SVT

آنچه از تصاویر به دست می آید ، تغییر سپر و شکافنده هوای جلو با نمونه های تهاجمی تر آن است . همچنین چرخ های جدید و صندلی های اسپرت Recaro به آن اضافه شده اند . در بخش انتهایی خودرو هم شاهد اگزوز های بزرگ و چهارگانه هستیم که یک دیفیوزر ( کانال هدایت هوای عبوری به کناره ها ) جدید آن را همراهی می کند . علاوه بر این ها ، ترمز ها نیز کربن/سرامیکی شده اند که عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهند .

  • 2015 Ford Mustang GT350 SVT-1
  • 2015 Ford Mustang GT350 SVT-2
  • 2015 Ford Mustang GT350 SVT-4

اما برویم سراغ غرش این موستانگ فوق العاده !

موتور ۸ سیلندر و ارتقا یافته ای که روی این خودرو نصب شده ، سر و صدایی زیادی تولید می کند که اگر برای برخی افراد ناخوشایند به نظر برسد ، یقینا برای طرفداران موتور های ۸ سیلندر بی رحم جذاب است و حس نوستالوژیک Mustang GT های قدیمی را یادآور خواهد بود .

حتما کلیک کنید  فورد موستانگ 2014 نسخه ویژه

در انتها نیز لازم است بدانید که هنوز معلوم نیست این مدل ویژه موستانگ چه زمانی عرضه خواهد شد اما احتمال می دهیم که اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده رونمایی شود .

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبطدر حال حاضر دیدگاهی ثبت نشده است...