فیلم برداری سریع و خشن 7 به اتمام رسید

فیلم برداری سریع و خشن 7 به اتمام رسید

گزارشات رسیده حاکی از آن است که فیلم برداری سریع و خشن ۷ ، حدودا هشت ماه پس از مرگ پل واکر به اتمام رسیده است . یعنی اواخر ماه نوامبر سال گذشته …

سریع و خشن 7

طبعا پس از مرگ این بازیگر کلیدی ، پروژه فیلم برداری مدتی به تعویق افتاده بود و حتی زمزمه هایی از تعطیلی کار به گوش می رسید اما با وجود کمک های برادران پل واکر ، یعنی Caleb و Cody و همچنین شرکت کانادایی CGI Group ، روند فیلم برداری ادامه یافت و در نهایت به اتمام رسید .

پل واکر

تیم تولید این فیلم مهیج با انتشار بیانیه ای در صفحه رسمی فیسبوک خود این اخبار را تایید کرد :

” ما انجامش دادیم ! امروز تصویر برداری از آخرین سکانس سریع و خشن ۷ به اتمام رسید . ما منتظر این لحظه بودیم تا به شما بگوییم که چه قدر بابت حمایت هایتان از شما سپاس گزاریم . در طول این مسیر ، احساس قدرت و علاقه ما ناشی از طرفدارانمان بود و فقط به خاطر شماست که به اینجا رسیده ایم .

  • FF7-9
  • FF7-8
  • FF7-7
  • FF7-6
  • FF7-5
  • FF7-4ما همانند یک خانواده ، پانزده سال است که همراه هم هستیم و در این مدت ، بسیار رشد کرده ایم . از همان ابتدا ، ون دیزل ( Vin Diesel ) رهبر ما بود . او قلبا احساس می کرد و می دانست که چه چیزی برای خانواده سریع و خشن درست بوده است . هنگامی که سال گذشته تصمیم به توقف پروژه گرفتیم ، وین همه را متحد کرد تا دوباره حرکت کنیم . چیزی که واقعا به آن نیاز داشتیم و ما امروز را مدیون او هستیم .

ون دیزل

افرادی که همانند برادران ما هستند و در تمام طول مسیر ، با ما بوده اند : Dwayne, Tyrese, Luda, Lucas و نویسنده ما Chris . همچنین برخی افراد جدید نیز به ما ملحق شده اند ، کسانی از جمله : Jason, Kurt, Djimon, Nathalie و کارگردان ما James .

Cody و Caleb هم به افتخار برادر خود ، کمک کردند تا این کار به پایان برسد .

خانواده ما بزرگ و نیرومند است اما دیگر هیچگاه بدون وجود پل ، کامل نخواهد بود . “

حتما کلیک کنید  کرایه خودرو مازراتی روزی 9 میلیون،پورشه 5 میلیون تومان
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه