پورشه 911 توربو اس 2015 ، نسخه ویژه بریتانیا

پورشه 911 توربو اس 2015 ، نسخه ویژه بریتانیا

آخرین شاهکار پورشه ، نسخه بریتانیایی ۹۱۱ توربو اس می باشد ؛ خودرویی که مختص کشور انگلستان است و به افتخار چهل سالگی پورشه ۹۱۱ توربو ، تنها ۴۰ عدد از آن تولید خواهد شد …

پورشه 911 توربو اس

این خودرو از پیشرانه استاندارد پورشه ۹۹۱ ( نسل هفتم پورشه ۹۱۱ توربو اس ) بهره می گیرد که به لطف پیشرانه شش سیلندر تویین توربو این خودرو که ۳٫۸ لیتر حجم دارد و توانایی تولید ۵۵۲ اسب بخار نیرو را داراست ؛ شتاب ۰ – ۹۶ کیلومتر بر ساعت این پورشه ، فقط ۲٫۹ ثانیه زمان می برد . شتابی برابر با لامبورگینی اونتادور !

پورشه 911 توربو اس

حال اگر کمی از قلب خودرو فاصله بگیریم و نگاهی به دیگر بخش ها بیاندازیم ، شاهد ترمز های سرامیکی ، سیستم ضد رول فعال ( هم ترازگر چرخ ها ) ، شاسی های اسپرت کرونو و چراغ های LED خواهیم بود . ویژگی هایی دقیقا مانند پورشه ۹۱۱ توربو های معمولی !

شاید همین لحظه سوال کنید ” پس عامل متمایز کننده این نسخه بریتانیا از دیگر پورشه ها چیست ؟! “

در واقع باید گفت که پورشه ، وجه تمایز این نسخه ویژه را فقط درظاهر آن قرار داده است !

Porsche Exclusive 911 Turbo S GB Edition

رینگ های کلاسیک مشکی ، دستگیره های درب مشکی و همچنین نام پورشه که میان خطوط مشکی رنگ نوشته شده و در طرفین خودرو قابل رویت است .

و اما در داخل خودرو که از همه بیشتر دستخوش تغییرات شده ؛ شاهد روکش چرم مشکی هستیم که با دوخت سفید رنگ ، جلوه زیبایی پیدا کرده است . علاوه بر این ، پرچم انگلستان نیز روی کنسول وسط به چشم می خورد . کف پوش های جدید نیز دارای لبه های چرمی هستند و مزین به دوخت قرمز رنگ شده اند . به تمام این موارد ، یک کتاب عکس ویژه و جا کلیدی چرمی را هم اضافه کنید .

  • 2015 Porsche Exclusive 911 Turbo S GB Edition-4
  • 2015 Porsche Exclusive 911 Turbo S GB Edition-5
حتما کلیک کنید  عقاب طلایی سرزمین افتاب: اونتادور رودستر office-k

این خودرو در رنگ های نقره ای متالیک و سفید با ترکیب قرمز قابل خرید است .

قیمت این خودرو ۱۵۰,۲۳۷ پوند اعلام شده است .

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه