کادیلاک CTS-V تویین توربو 1250 اسبی

کادیلاک CTS-V تویین توربو 1250 اسبی

یک کادیلاک CTS-V تویین توربو ۱۲۵۰ اسبی ( Cadillac CTS-V 2012 Coupe Twin Turbo )، قرار است برای فروش در حراجی Mecum عازم شهر هریسنبورگ شود و از تاریخ ۲۴ – ۲۷ جولای ( مرداد ) عرض اندامی مقتدرانه کند .

کادیلاک CTS-V

پروژه این CTS-V کوپه که لقب CTS-VR 1200 را به خود اختصاص داده ، توسط شرکت Hennessey ( هنسی ) انجام گرفته است و یکی از سریع ترین خودرو های حال حاضر در جهان است .

کادیلاک CTS-V

این وحشی توقف ناپذیر ، توانایی تولید ۱۲۵۰ اسب بخار نیرو را دارد و حداکثر گشتاور آن نیز ۱۱۰۹ فوت – پوند است که نتیجه ویژگی ها ، رسیدن به حداکثر سرعت ۴۰۷ کیلومتر بر ساعت است . ( دقیقا مانند بوگاتی ویرون ! )

کادیلاک CTS-V

جالب توجه است که ۱۲۵۰ اسب بخار همیشه در اختیار نیست . به عبارتی ساده تر ، این خودرو طی چند مرحله ، سیستم سوخت رسانی را برای رسیدن به حداکثر قدرت ۷۰۰ ، ۸۰۰ و ۱۰۰۰ اسب بخار محدود می کند . پس از آن هیجان آغاز می شود و تمام توان خودرو در اختیار راننده قرار می گیرد تا به ۱۲۵۰ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۱۰۹ فوت – پوند دست پیدا کند . درست همین لحظه است که باید مراقب آدرنالین خونتان باشید !

  • 1250hp Twin Turbo Cadillac CTS-V-4
  • 1250hp Twin Turbo Cadillac CTS-V-3
  • 1250hp Twin Turbo Cadillac CTS-V-2

اما برویم تا از نمای بیرونی نگاهی به این آمریکایی الاصل بیاندازیم .

به طور کلی ، همه چیز به بهترین شکل تغییر یافته است . از کیت بدنه جدید گرفته تا رینگ های قوس دار و یک پاور دام بزرگ و برجسته که با روکش کربن پوشیده شده ؛ همچنین شکافنده هوای جلو نیز از جنس کربن است . دیسک های ترمز هم ارتقا یافته اند تا عملکردی بهتر داشته باشند . به تمام این موارد ، یک بال تهاجمی و دیفیوزری جدید با عملکرد فوق العاده را نیز اضافه کنید .

حتما کلیک کنید  مسابقه بین مک لارن هنسی و استاندارد

شرکت هنسی بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار صرف کرده تا این CTS-V Coupe به آنچه اکنون مشاهده می کنید تبدیل گردد . لازم به ذکر است که فقط ۱۲ عدد CTS-VR 1200 تولید شده است .

468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه