مک لارن P1 ، در لباس فرمول یک

مک لارن P1 ، در لباس فرمول یک

تاریخچه پیوند سوپر خودرو ها با صنعت خودرو سازی بسیار طولانی است . با حضور سوپر خودرو هایی نظیر مک لارن P1 ، پورشه ۹۱۸ و فراری لافراری و بهره گیری آن ها از پیشرانه های قدرتمند هیبریدی ، موتور های پر مصرف با راندمان کم ، کنار زده می شوند . سند این گفته ، تجربه شخصی ماست ، تجربه ای دل انگیز که پس از راندن پورشه ۹۱۸ و مک لارن P1 به دست آمد.

مک لارن P1

از میان سه خودرو نام برده ، مک لارن P1 ، برجسته تر است ، چرا که هنگام معرفی آن ، به هیچکدام از مدل های قبلی مک لارن شبیه نبود . در نتیجه باعث شد که علاقه مندان دنیای خودرو ، بیش از پیش به طراحی های نوآورانه و گاها تخیلی روی بیاورند . به تازگی نیز فردی با نام مستعار Tessoart ، اقدام به طراحی جدید روی بدنه P1 کرده و تعداد اندکی تصویر نیز از آن منتشر نموده است . آنچه در این تصاویر به چشم می خورد این است که تسوآرت ، این مک لارن P1 را با الهام از خودرو های فرمول ۱ طراحی کرده است .

رنگ نقره ای به همراه خطوط قرمز روشن که روی سقف و کاپوت جلو کشیده شده اند ، جلوه خاصی به این خودرو بخشیده اند همچنین خط قرمز رنگ پهنی هم روی سپر جلو به چشم می خورد .

نظر شما درباره این مک لارن P1 چیست ؟! آیا در صورت تولید نمونه واقعی ، حاضرید با آن عکس یادگاری بگیرید ؟! یا شاید اصلا شما مالک آینده آن هستید ؟!

468×60 content ad
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط2 دیدگاه