مقایسه فراری انزو و مکلارن F1

مقایسه فراری انزو و مکلارن F1

در این کلیپ زیبا شاهد مقایسه دو ابر خودرو از ایتالیا و انگلیس هستیم، فراری انزو و مکلارن F1 فراری انزو مکلارن F1 برای آشنایی با جزئیات فراری انزو به اینجا مراجعه کنید و اما مکلارن F1 :

مکلارن F1 یک ماشین اسپرت است که توسط شرکت خودرو سازی مک لارن طراحی و ساخته شده است. در اصل یک مفهوم درک شده توسط گوردون موری است. او ران دنیس را متقاعد به برگشتن به پروژه کرد و وی را با گیتر استیونس برای طراحی خارجی ماشن درگیر کرد. در ۳۱ ماه مارس سال ۱۹۹۸ در لیست سریع ترین ماشین جهان نام این خودرو قرار گرفت که با سرعت ۳۹۰ km/h بود. این خودرو طراحی ها و فن آوری های متعدد و منحصر به فردی دارد که می توان به نکات زیر اشاره کرد. سبک تر و دارای یک ساختار ساده تر از خودرو های مدرن اسپرت است. دارای یک صندلی در مرکز خودرو بوده و در پشت دو صندلی برای سرنشینان پشتی است. فراهم نمودن دید بهتر راننده به نسبت صندلی های معمولی. در مجموع، ۱۰۶ اتومبیل، با برخی از تغییرات در طراحی تولید شد.

مکلارن F1 دارای موتوری با حجم ۶٫۱ لیتر ۱۲ سیلندر آلمینیومی و بلاک شده قدرت موتور ۶۱۸ اسب بخار ، ۷۴۰۰ دور و محفظه موتور با روکشی از طلا پوشیده شده است برای انعکاس گرما که به قسمت فیبر کربنی بدنه آسیبی نرساند گیر باکس ۶ دنده دستی

حتما کلیک کنید  صدای اگزوز حرفه ای مکلارن 650s
468×60 content ad

درباره نویسنده

ادمین و نویسنده وننو، ای دی تلگرام iMajid

مطالب مرتبط3 دیدگاه